2733
2739
عنوان

برای بالا بردن فالور اینستا چ میشه کرد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 397 بازدید | 52 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نمیدونم  گونش چی داره که یک میلیون خورده  فالور داره

دنیا جهانبخش چی داره ک ۱۰ ملیون فالوور داره؟ینی از رئیس جمهور مملکت بیشتر

من ریخته ام در رگ تو شیره جان🤰هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🥰این هم نفسی چ حس و حالی دارد😇در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
عکسای لختی بذار

ن باباااا دیگه چی بابا پیجم هنریه 

من ریخته ام در رگ تو شیره جان🤰هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🥰این هم نفسی چ حس و حالی دارد😇در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2731

چرا مثلا میخوای فالور ببری بالا؟

چرا فالور اینقدر مهمه براتون؟

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4
خب بیاید پیجتونو بدید فالو کنم 😂 البته یه طرفه نمیکنم😁

zirak_fatima_cake فالو کن

2740
چرا

چون اینستا هوشمنده تازگیا هم خیلی حساس شده رو این قضیه 

این فعالیتای مشکوک رو ببینه پیجتو میبنده جدا از اون این فالورا فیکن از لایک و ... خبری نیست باز اینستا میفهمه خبریه پیجتو میبنده

تمام کسانی که سرشون روی گردن خودشون هست رو دوست میدارم  
دنیا جهانبخش چی داره ک ۱۰ ملیون فالوور داره؟ینی از رئیس جمهور مملکت بیشتر

مهناز افشار ۱۲ میلیونه

حالا دنیا رو میگیم با خراب بازی زیاد شده...😂

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
باید پستات جذاب باشن  من یکی رو فالو میکنم اصلا از خودش عکس نمیزاره اما استورایی میزاره که روح ...

منم فالو میکنی؟zirak_fatima_cake 

من نمیدونم  گونش چی داره که یک میلیون خورده  فالور داره

باز گونش حداقل ۳ تا جوجه داره که بعضیا از کاراشون بامزه باشه و میل دیدن داشته باشی آخه این دختره سی سی و حاجی چی هستن که ا میلیون فالوور دارن😒

یکم جلف بازی در بیار ملیونی میشی راهکار دیگه ای سراغ ندارم

ن بابا خوشم نمیاد دلم میخواد جذب هنرم بشن ن ک.و .ن لختم و ادا بازی هام

2706