2737
2739
ماله من هر اداره ای بخای میخوره اما کو شعل دیگه خسته شدم از بس نبال کار رفتم

چند سالته؟ناامید نشو

من سالها بخش خصوصی کار کردم 

لطفا من را در تاپیک های اقتصادی تگ کنید  .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا چجوریه مگه؟ من عمران میخونم  خیلی دوست دارم توشهرداری هم برم آخه🤪

بیبین خیلی توش رشوه رانت‌خواری زیاده و خیلی هم شلوغه

خواهرم میگه تو راحت میتونی ماهی۲۰تومن به جیب بزنی ولی پولت حلال نیست

خیلی باید تلاش کنی که حلال باشه

البته عمران زیاد به اداریش کاری نداره ولی درامدش خوبه

برای خودت ارزش قائل باش تو لایق بهترین‌ها هستی
خب بستگى به رشتتون داره ، يك سرى رشته ها رو قبول ميكنن ، توى دفترچه استخدام هم مشخص هستش ؛ حقوق ...

آها آخه من عمران میخونم🤪

و البته دوست دارم پروانه مهندسی بگیرم 

ولی برا دخترخالم پرسیدم چون خیلی دوست داره تو محیط های درمانی باشه

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2731
راستش پدر من نزديك به بازنشستگى هستن ، استخدام سال ٧٥ ، شرايط فعلى رو خبر ندارم اما ميدونم پدر خودم ...

عزیزم یه سوال دیگه

الان اگه کسی اندازه پدرتون سابقه و مدرک داشته باشه و تو دانشگاه استخدام شده باشه

مزایا و حقوق. تامین بهتره بنظرت؟

از طریق کدوم میشه بیشتر پیشرفت کرد؟

لطفا من را در تاپیک های اقتصادی تگ کنید  .
2740
بیبین خیلی توش رشوه رانت‌خواری زیاده و خیلی هم شلوغه خواهرم میگه تو راحت میتونی ماهی۲۰تومن به جیب ب ...

درسته حرفتون 

من خودم بابام بسازبفروشه میگه تو شهرداری سر پایان کار گرفتن و مجوز ساخت چه رشوه هایی که میگیرن 😐

ولی خب به هرحال حلال نیس و از تظر اخلاقی هم درست نیس

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
عزیزم یه سوال دیگه الان اگه کسی اندازه پدرتون سابقه و مدرک داشته باشه و تو دانشگاه استخدام شده باشه ...

شوهر خاله من استخدام دانشكده علوم پزشكى هستن ، اما هيچوقت حقوق و مزاياى پدرم رو نداشتن .

به علاوه تامين اجتماعى نسبت به باقى ارگان ها خيلى بيشتر به كارمند هاش اهميت ميده ، پدر من بعد از استخدام كه با مدرك ليسانس بود ديگه ادامه تحصيل ندادن اما اگر بعد از استخدام مثلا كارشناسى ارشد رو هم اخذ كنيد خيلي خيلي زياد جلو ميوفتيد و راحت ترفيع ميگيرين ، هرچند با ليسانس هم موقعيت عالي خواهيد داشت .