2733
2734
عنوان

مجبورم ازدواج کنم چیکار کنم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 5122 بازدید | 233 پست
عزیزم خوندم و خیلی متاسف شدم ولی بدون خونه شوهر خیلی بدتر هست مخصوصا مردای این دوره زمونه که بفهمن خ ...

وااااای نه تحمل این یکیو دیگه ندارم یعنی یه آدم درست پیدا نمیشه 

اول و آخرش باهرکی ازدواج کنم باید بفهمه خانوادم چه کثافتایی ان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیگه فکری به ذهنم نمیرسه فقط میخام فرار کنمممم فرارررر

بخدا با فرار درست نمیشه منم اینقدر تو خنه سختی کشیدم ولی صبر کردم مادرناتنیم خیلی اذیتم میکرد همه جور حرفی بهم میزد وپشت سرم حرف درست میکرد همیشه گریه میکردم ولی صبر کردم دعا میکردم تا اینکه خداروشکر خدا بهم یه همسر خوب دادالانم یه پسر سالم دارم الحمدالله 

❤ امیرالمومنین علی؏ : تو مراقب آخرتت باش دنیا ذلیلانه پیش تو می‌آید❤
2731
نمیتونم دیگه آخرش خودمو میکشم این تنها راهمه

اختلاف نظر بین فرزند و پدر و مادر هستش مشکل شما این هستش باید بری مشاوره این مشکل حل کنی 

وقتی با پسری ازدواج کنی وقتی متوجه بشه با خانوادت مشکل داری هر رفتاری دوست داره باشما انجام میده پس پدرو مادرت و بزار مثل کوه پشتت باشن

بخدا با فرار درست نمیشه منم اینقدر تو خنه سختی کشیدم ولی صبر کردم مادرناتنیم خیلی اذیتم میکرد همه جو ...

خداروشکر ولی باز تو نامادری داشتی من چی مادر پدر واقعی خودمه مامانم میگه همونجور که بدنیات آوردم خودم میکشمت

اختلاف نظر بین فرزند و پدر و مادر هستش مشکل شما این هستش باید بری مشاوره این مشکل حل کنی  و ...

کوه یچی بدتر چالن مادر پدر من چجوری آخه ببرمشون پیش مشاور اینا باید تو تیمارستان بستری بشن 

2738
خداروشکر ولی باز تو نامادری داشتی من چی مادر پدر واقعی خودمه مامانم میگه همونجور که بدنیات آوردم خود ...

فکر نمیکنی شاید با مادرت انقدر مخالفت کردی که از خستگی این حرف بهت زدش

خداروشکر ولی باز تو نامادری داشتی من چی مادر پدر واقعی خودمه مامانم میگه همونجور که بدنیات آوردم خود ...

ای بابا .زندگیا سخت شده بخدا هیچکس اعصاب نداره باهاشون راه بیا ببین چی خوشحالشون میکنه همونو انجام بده شاید تغییر کردن بعصی ما بچه ها باعث میشیم پدرومادر هر حرفی بهمون بزنن الان پسر فامیلمون  معتاده  باباش همش تو هرجا میشینه میگه اخر من اینو میکشم ان شاءالله بره زیر ماشین خبرش بیاد میگه آبروموندو تو محل برده با کاراش .پدر ومادرمقامشون بزرگه سعی کن دلشونو بدست بیاری دنیا ارزش دل شکستن اونارو نداره من همه مدت تو خونه بابام فقط فقط به خاطر بابام یه بارم  به نامادریم هیچی نگفتم فقط واگدارش کردم به خدا

❤ امیرالمومنین علی؏ : تو مراقب آخرتت باش دنیا ذلیلانه پیش تو می‌آید❤

اسی درستو بخون ی کار پیدا کن تا بیشتر وقتا خونه نباشی با این تصمیمی که گرفتی از چاله میگفتی تو چاه بدتر میشه خونواده هم پشتت نیستن که برگردی عاقلانه تصمیم بگیر 

شمایی که داری امضام رو میخونی خواهش میکنم ی صلوات بفرس حاجتم رو بگیرم ایشالا خدا کمکت کنه