2737
2739
عنوان

قد بلند

| مشاهده متن کامل بحث + 2353 بازدید | 211 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگو اصلا واقعا من بدم میاد الان به پسرا نگاه میکنم  با پسرای نسلای قبل مقایسه میکنم فقط یه پو ...

🤣🤣🤣🤣بیخیال بابا میخوای داداشمو برات بیارم ۱۹۳ 🤣

یکی گفت چه دنیای بدی حتی شاخه های گل هم خار دارند دیگری گفت چه دنیای خوبی حتی شاخه های پر خار هم گل دارند عظمت در تفکر است نه در چیزی که میبینیم
وای نه دختر قد بلند ولاغر یه چیز دیگش هرچی میپوشه بهش میاد با دستای کشیده و پاهای کشیده 🤤🤪😝

اینو قبول دارم

هفته پیش رفتیم پالتو بگیریم

بعد مامانم یه پالتو پوشید تا نوک پاش اومد😐چون قدش کوتاهه

بعد من همونو پوشیدم تو تن من یه چیز دیگه بود اصلا

2728
آخه بدتر از این اینکه پسراااااااهم تاکیدش میکنن

خب پسرا دوست دارن که تایید میکنن 

ولی خداییش یه راهی بگید من 5سانت قد بکشم 

با تچکر

خاک بر سر اونایی که نونشون تو نفهمیه...  خراب آن‌کس که آبادت نخواهد... 
2738
من تا دوسال پیش گریه میکردم سر قدم ولی الان پشیمونم چرا ناشکری کردم خدا منو ببخشه ☹️ اگه بگردم به ق ...

یارو میره هزار جور امپول میزنه به خودش کفش پاشنه دار میپوشه هزار جور راهکار میره تا بلند تر بشه اونوقت ماها که همچین نعمتی خدا داده بهمون ناشکری میکنیم.🤣🤣🤣🤣یه عروسی رفتم داماد کفش پاشنه مخفی پوشیده بود که یکم بلند تر دیده بشه عروسم رفته بود کفش ۱۰ سانتی و یه تاج گنده گذاشته بود روسرش به قول نقی معمولی ۱ متر خلافی داشت😄😄😄رفتن شام بخورن داماد مجبور شد  کفششو دربیاره 😂پاشنه مخفیشو دیدم

الان این مدلا همه قدشون بالای ۱۷۵ و وزنشونم ۵۰ خیلی جذابن واقعا دستای ظریف و کشیده پاهای بلند کمر &n ...

وزنشون دوروغه ۵۰ نیست اخه خیلی روناشون پره باسنشون پره 

یکی گفت چه دنیای بدی حتی شاخه های گل هم خار دارند دیگری گفت چه دنیای خوبی حتی شاخه های پر خار هم گل دارند عظمت در تفکر است نه در چیزی که میبینیم

منکه قدم بلنده اما ظریفم تو بغلیم هستم بستگی داره بغل کی باشی😄

مادربزرگ مادرم زن قشنگی نبود اما مردم میگفتن مهره مار داره بعضیام میگفتن ساحره س. همه عاشقش میشدن. مرد و زن. مرید زیاد داشت، خیلی زیاد. هر جا مینشست همه جذبش میشدن. زیاد میدونست. عجیب بود. شوهرش انقدر عاشقش بود‌ که کور شده بود. چشمش فقط “خانوم” رو میدید. زندگی رو به پاش ریخت، جوونیشو ،عشقشو،مالشو. براش دیوان شعری هم گفت. تا “خانوم” غذا نمیخورد او‌ لب به غذا نمیزد تا “خانوم” تایید نمیکرد او هیچ کاری نمیکرد.” خانوم” که مرد دو روز و ده ساعت بعد او‌هم از غصه دنیا رو ترک کرد.............................من دنیا امدم. روزی روی پای پدرم نشسته بودم شیرین زبونی میکردم، پنج سالم بود. “خانوم”طولانی نگاهم کرده بود و به مادرم گفته بود: ساویس مهره مار داره...❄️💎                                      🤍من یک عدد غواصم🏊🏻‍♀️ دنیای زیر آب خیلی قشنگتر از دنیای روی آبه..🖤 🧜🏻‍♀️🐬🐋      امضام زندگیه خودمه.       
اره بخدا به جون مادرم  چقدر با اون اشکام مادمو اذیت کردم 😔

😐من مامانم به گریه هام سر این موضوع اهمیتی نمیده

چون معتقده تحت تاثیر رفیقای حسود و قد کوتاه قرار گرفتم و گریه هام بیخوده

😐من مامانم به گریه هام سر این موضوع اهمیتی نمیده چون معتقده تحت تاثیر رفیقای حسود و قد کوتاه قرار ...

واقعا بیخوده 😡😡

2706