2733
2739
عنوان

امتحانات الهی دلیلش چه...؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1472 بازدید | 51 پست
یعنی خدا دشمن انتخاب میکنه؟

ما انتخاب کردیم با هیاهویی که راه انداخت و چیزایی که مارو ازش ترسوند مثل دلار 5هزارتومنی و دیوارکشیدن که امیدوارم به 50هزار نرسه 

الانم دارن با ی سری برنامه رو روانم ن بازی میکنن و آماده انتخابات بعدی 

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.
أَحَسِبَ النَّاسُ أَنْ یتْرَکوا أَنْ یقُولُوا آمَنَّا وَ هُمْ لا یفْتَنُونَ : آیا مردم پنداشته اند ک ...

خب خدایی که این ایه رو گفته .قضاوتم بعهده خودشه

نه بنده هاش

نتیجه گیری هم بعهده خودشه مجددا نه بنده هاش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فعلا که ترامپ اون سر دنیاس. اینا خونمونو کردن تو شیشه. جهانگیری خان میگه دعا کنید و پسرش با ساعت 15ه ...

ببین اگر بهت بگم گفته تا بیشتر از دین زده کنه آدمارو باور میکنی 

اینا دشمنی دارن با دین 

یارو از همین مفسدای اقتصادیه تا تونستی 6تیغ زده و جاهای آنچنانی عکس داره پاش میرسه دادگاه ریش میذاره و انگشتر عقیق دست میکنه تسبیح به دست میشه فکر میکنی دلیلی چیه واسه اینکه ی عده که قبلا ندیدنش بگن آره ببین این چه ریش و پشمی داره ولی خون مردمو کرده تو شيشه 

الانم همینه هر بلایی خواستن سر مردم آوردن وقتی حواله دعا میکنه خودش خوب میدونه نتیجه ش چیه 

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.
2728
ببین اگر بهت بگم گفته تا بیشتر از دین زده کنه آدمارو باور میکنی  اینا دشمنی دارن با دین  ...

من که از دین زده شده م و گناهش هم گردن همینا. حس حماقت دارم بابت همین 20 و چندسال معتقد بودنم

بودنـت بویِ پرتـقالِ تازه میـده 🍊😍
من که از دین زده شده م و گناهش هم گردن همینا. حس حماقت دارم بابت همین 20 و چندسال معتقد بودنم

خوب نباید با دیدن ی سری که طاهرشونو مسلمونی میکنن از دین زده شه آدم شما یا دین رو قبول داری یا نداری نباید صرفا بخاطر رفتار ی سری آدم خودتو از چیزی که میدونی درسته محروم کنی 

توصیه میکنم وازه آنوسی رو گوگل کنی و هر چی اومد بخون بیشتر ازین نمی تونم توصیح بدم

بلا چرا فقط سر بدبختا میاد ک بدبخت تر بشن🤔 و دعوت میشن به ایمان....  چرا مثلا سر جهانگیری یا ...

از کجا میدونی نمیاد اینکه آه و نفرین یه ملت پشت سرشه اینکه حق الناس گردنشه ابن بلای کمی

میشه برا سلامتی همه مریضایه صلوات بفرستید؟  
خوب نباید با دیدن ی سری که طاهرشونو مسلمونی میکنن از دین زده شه آدم شما یا دین رو قبول داری یا نداری ...

من نمیدونم دین درسته یا نه. 

منم مسلمان زاده شدم و دینم دینی بوده که توی کنابای درسی حفظش کردم. 

و بعد چیزی که دیدم این بوده کسانی که خودشون عاملین این دین بودن، فقط برای منفعت خودشون حرف زدن. 

اتفاقا من قمی ام. پای منبر همین ها بزرگ شده م.. 

تا نوجوونیم، همین منبری ها میگفتن مثل پیامبر ساده زندگی کنید و مردم رو به قناعت دعوت میکردن. 

از وقتی این گوشی و اینترنت اومد دست همه و مردم یه کم چشم و گوششون بیشتر باز شد، حرف منبرها هم عوض شد. 

یه دفه شروع کردن به گفتن اینکه پیامبر گفته خوب بخورید خوب بپوشید مرکب خوب سوار شید. که ما نگیم عه فلانی چرا سوار تویوتا شاسی بلند میشی، بگه سخن پیامبره، خدا رو خوش نمیاد زمین بمونه. چی میشه سخنان پیامبر انقدر سریع تغییرات پیدا میکنه، بعد اینا تونسته باشن دین رو تمام و کمال از 1400سال پیش برسونن دست ما؟ 

همون قم، یه فروشگاهایی هست، یه افرادی میان، با بن خرید. همونموقع که همه چی ارزون بود، اکثریت عامه نمیتونستن یه سبد پر کنن ببرن برای زن و بچشون، ولی اون عده ی خاص، با مزایایی که دارن از مفت خوری، میان سه سبد سه سبد پر میکنن میبرن. شکم سیر هم که چه خبر داره از گرسنه... 

عاقا توی حمامشون شومینه ساخته بودن... حاج خانم اومدن دیدن نپسندیدن... دستور فرمودن شومینه رو خراب کنن، دوباره از اول بسازن... 

عاقایون سقف های خونشون هم حتی خیره کنندست... 

بعد سهم ما از دین فقط عذاب الهیشه... 

حکمتت رو شکر خدایا

2740

مطمئن باش ایمانت بخاطر خدا نبوده از روی منفعت بوده چون ایمان به خدا وقتی فقط بخاطر خود خدا و عظمتش باسا با هیچ سختی پس زده نمیشع

از کجا میدونی نمیاد اینکه آه و نفرین یه ملت پشت سرشه اینکه حق الناس گردنشه ابن بلای کمی

خیلی قبل تر از این هم مسوول بدتر از این هم بوده که هفت پشتش هم داره با خوشی زندگی میکنه... 

مطمئن باش ایمانت بخاطر خدا نبوده از روی منفعت بوده چون ایمان به خدا وقتی فقط بخاطر خود خدا و عظمتش ب ...

ایمان من بخاطر خدا نیست که. 

یه پست طولانی توی همین صفحه نوشتم. ایمانم بخاطر کسایی از دست رفته که مردم رو به سختی و بدبختی دعوت میکنن و خودشون برای یه لحظم درکش نکردن

من نمیدونم دین درسته یا نه.  منم مسلمان زاده شدم و دینم دینی بوده که توی کنابای درسی حفظش کردم ...

چرا سهم شما از دین عذاب الهیی عزیزم چون تو ایمان داری نمیتونی مثل اونا زندگی کنی وگرنه توهم میتونی حق مردمو بخوری دزدی کنی تا از لحاظ مالی به سطح اونا برسی اما به چه قیمتی به قیمت اینکه آخرت خودمونو خراب کنیم بخاطر مال دنیا

ایمان من بخاطر خدا نیست که.  یه پست طولانی توی همین صفحه نوشتم. ایمانم بخاطر کسایی از دست رفته ...

چرا باید ایمانت وابسته به خلق خدا باشه وقتی خدا خودش توی قرآن همه چی رو برات میگه 

چرا سهم شما از دین عذاب الهیی عزیزم چون تو ایمان داری نمیتونی مثل اونا زندگی کنی وگرنه توهم میتونی ح ...

سهم شخص من که عذاب الهی نیست، من خودم رو بعنوان نمونه از خیلی افراد مثال میزنم. 

اونا دزدی نمیکنن که. سهمشون رو از دین دارن میبرن. 

چرا باید ایمانت وابسته به خلق خدا باشه وقتی خدا خودش توی قرآن همه چی رو برات میگه 

چون من مفسر خدا نیستم. همین خلقش هستن دین رو توضیح دادن و قران رو تفسیر کردن. دین رو ازشون گرفتم و به خودشونم واگذار میکنم☺️

2706