2737
2739

من روز دهم پریودم و دارم روزی دوتا استرومارین ،۱فرتیل سی ام ،یه ویتامین دی۳ و یه قرص تقویتی میخورم ولی لکه بینی دارم و یکبار در روز هم قشنگ خون قرمز میاد 

کی تجربه داره 

خیلی ناراحتم 😔نکنه سیکلم کنسل بشه

من‌بودم‌پریروز آزماشم منفی شد😢

ای وای 

خیلی سخته 

من ۳ بار انتقالم منفی شده این دفعه چهارممه 

ولی الان هنوز انتقال ندادم دارم داروهای قبل از انتقالو مصرف میکنم افتادم روی لکه بینی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام دوستان.شما که تو سیکل میکرو هستید قبل  ببخشید یه سوال .شما دوره قبل از داروها و پانکچر قرص ال دی هم دکتر بهتون داده؟ یا مستقیم دارو داره؟

خداوندا به حق آقا امام زمان ظهورشون رو نزدیک کن.همه مریضا رو شفا بده.دوستان اگر تونستید یه صلوات به نیت دلم بفرستید
سلام دوستان.شما که تو سیکل میکرو هستید قبل  ببخشید یه سوال .شما دوره قبل از داروها و پانکچر قرص ...

من قبل از انتقال ۴۲ تا ال دی خوردم البته من اندومتریوز دارم 

دلیلش این بود م بهم ال دی داد

ولی داروهام‌اصلا مثل شما نبود روزی ۴ تا استراویول یکی آ اس آ یکی فولیک اسید بعدنم که روزی یک آمپول و ...

استرادیول و استرومارین یکی هستن ولی من به استرادیول حساسیت داشتم برای همین استرومارین بهم داد

2740
من قبل از انتقال ۴۲ تا ال دی خوردم البته من اندومتریوز دارم  دلیلش این بود م بهم ال دی داد

آهه ممنون عزیزم.ان شاالله که این دفعه صاحب نی نی های سالم و ناز بشی🤩😘

خداوندا به حق آقا امام زمان ظهورشون رو نزدیک کن.همه مریضا رو شفا بده.دوستان اگر تونستید یه صلوات به نیت دلم بفرستید
چرا به استرادیول حساسیت داری لک میبینی؟ منم این جوریم کلا سیستم بدنم ریخته بهم داغونم 

نمیدونم حالا به استرومارین هم حساسیت گرفتم 

دکتر گفت این سری با سیکل طبیعی میریم جلو