2737
2734

ماما گفته حداکثر سه ساعت فاصله بیوفته هر کار میکنم بیدار نمیشه سینم هم میزارم دهنش مک نمیزنه چکار کنم تخت گرفته خوابیده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مبارکه عزیزم . 

بگیر زیر سینت فکش رو اروم ماساژ بده یا کف پاشو که بیدار بشه و شیر بخوره

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….
2740

ای جونم خب فعلاکوچولوس.ما با قاشق کوچیک قطره قطره بهش میدادیم

فقط 39 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤

حتما بیدعرش کن بده..شیرت اغوزه الان..

پاهاشو انگولک کن بیدار شه‌‌

لطفا نظری میدم هی نیاین به اسم کاربریم گیر ندین..من مرید امام زمانم اما آدمم..پیغمبر ک نیستم ..اللهم عجل لولیک الفرج..واسه ظهور آقا یه صلوات بدین..اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..

الهیییییییی حستو خریدارم اروم بزار کنار لبش گشنش باشه میگیره خودش😍😍😍😍😍گوگولی کاش این ی ماهم تموم شه این نی نیمم سالم دنیا بیاد خدا همه نی نی هارو حفظ کنه

شده آیا ته یک شعر ترک برداری ....و من برای ابد در آنجایی که برای نخستین بار دیدمت جا مانده ام.