2733
2734
عنوان

چرا مردا اینقدر تنوع طلبن؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 403 بازدید | 40 پست
میترسم تعلیق شم ولی امیدم بخداست میگم متاسفانه برمیگرده به جو کشور اگه از فردا بگن آزادی در پوشش م ...

ببخشید بیشتر از خدا میفهمی شما؟

چرا فکر میکنین برا بقیه کشورا عادیه واقعا؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید بیشتر از خدا میفهمی شما؟ چرا فکر میکنین برا بقیه کشورا عادیه واقعا؟

از نوع ادبیاتت و لحن حرف زدنت و اینکه فکر میکنی خدا فقط برای شماست ترجیح میدم باهاتون بحث نکنم

زندگی خود را آویزان نظر و قضاوت دیگران نکنید.نظر و قضاوت دیگران کوچکترین تاثیری در زندگی ما ندارد.مردم حتی از کتابهای آسمانی هم برداشتهای متفاوتی دارند.چه رسد به حرفهای شما........ما کوشش میکنیم حرف خود را بزنیم و دیگران هم آزادند هرطور دلشان میخواهد فکر کنند......(دکتر هلاکویی)😍😍                                                                               عاشق سه تا مردم😍😍😍همسرم پسرم داداشم(M&M&M)    
2731
اگه ایران ساخته پس سندش رو هواس.

ببین گلم من خودم چند بار سفر خارجی داشتم 

اینایی که تو فیلمها میبینی همش فیلمه 

به هیچ عنوان لا ابالی گری وجود نداره 

هر چیزی جای مخصوص خودشو داره 

از نوع ادبیاتت و لحن حرف زدنت و اینکه فکر میکنی خدا فقط برای شماست ترجیح میدم باهاتون بحث نکنم

نگفتم خدا برا منه.ببخشید اگه از پیامم این حس بهتون منتقل شد.ولی چرا اخه به برعکسش فکر نمیکنین؟الان کجا پوشیدگی هست تو جامعه؟کجا دیدین تو خانواده های اصیل و مومن همچین اتفاقایی؟مگر انگشت شمار؟

بخدا دیگه آزادتر از این؟فکر کردین خانمای آزاد ما بی آرایش میتونن؟مملکت میشه تالار عروسی

ببین گلم من خودم چند بار سفر خارجی داشتم  اینایی که تو فیلمها میبینی همش فیلمه  به هیچ ع ...

چندبار سفر خارجی کافی بود ک شما جامعشونو و رفتارای اجتماعیشونو اینقدر دقیق بسنجین و به عمممق مطلب پی ببرید.خودتون منطق بذارید وسط میشع؟

نگفتم خدا برا منه.ببخشید اگه از پیامم این حس بهتون منتقل شد.ولی چرا اخه به برعکسش فکر نمیکنین؟الان ک ...

ببین این مسایل جنبه روانی داره.

بعد از یکمدت همچی عادی میشه

فکر میکنی چرا درایران بنسبت بقیه کشوارها اینقدر عمل زیبایی اینقدر مصرف لوازم ارایش اینقدر بقول دوستان خیانت و تنوع طلبی بالاست؟؟؟؟

باید ریشه ای بررسی کنی تا بعلتش برسی فارق از تعصب فارق از جبهه گیری

زندگی خود را آویزان نظر و قضاوت دیگران نکنید.نظر و قضاوت دیگران کوچکترین تاثیری در زندگی ما ندارد.مردم حتی از کتابهای آسمانی هم برداشتهای متفاوتی دارند.چه رسد به حرفهای شما........ما کوشش میکنیم حرف خود را بزنیم و دیگران هم آزادند هرطور دلشان میخواهد فکر کنند......(دکتر هلاکویی)😍😍                                                                               عاشق سه تا مردم😍😍😍همسرم پسرم داداشم(M&M&M)    
2740
ببین این مسایل جنبه روانی داره. بعد از یکمدت همچی عادی میشه فکر میکنی چرا درایران بنسبت بقیه کشوار ...

شما منکر جنگ نرم و کشوندن جوونامون تو این راهید؟میدونم صد درصدش این نیست ولی رک بگم من روزی جزء دسته اول بودم ولی الان لطف خدا شامل حالم شده و کم کم نزدیک یه ساله عوض شدم.آرامش و درک کردم.راستش دوس داشتم به طرف معنویت دعوتتون کنم که الان میفهمم چیه.مردای مومن جنسشون مروته حتی ثانیه ای شک و خیانت  در موردشون به ذهنتون نمیاد.نمیدونم چجوری بگم اما آرامش واقعی.خداروشکر.برا همه آرزوش میکنم 

شما منکر جنگ نرم و کشوندن جوونامون تو این راهید؟میدونم صد درصدش این نیست ولی رک بگم من روزی جزء دسته ...

مرسی از دعوتتون

این یه بیت شعر مولاناهم تقدیم شما

هرکسی از ظن خود شد یار من

از درون من نجست اسرار من

سر من از ناله ی من دورنیست

لیک چشم و گوش را آن نور نیست

موفق باشید👍

مرسی از دعوتتون این یه بیت شعر مولاناهم تقدیم شما هرکسی از ظن خود شد یار من از درون من نجست اسرار ...

ممنونم همچنین.امیدوارم سر و سخن شما با چیزی ک من گفتم در تضاد باهم نباشن