2737
2734
عنوان

مجردایی که درکم میکنید بیاین خیلی اذیتم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2824 بازدید | 212 پست
من ازدواج کردم ولی قشنگ درکت میکنم منم اون موقع فکر‌میکردم حتما باید ازدواج کنم ا از تنهاییم دربیام ...

چقدر با حرفات ترسیدم

من دقیقا حال گذشته ات رو دارم و همش حس میکنم با ازدواج شاید دیگ تنها نمیشم اما الان با حرفات ترسیدم

می رسد غم های بی پایان به پایان غم مخور

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان یکی میاد میگه از مجردیت لذت ببر     به تبلیغات سایت قسم

اونایی که اینو میگن تنهایی نکشیدن حتی اگه مجردن دوست پسر دارن

منم به اندازه کافی دوران دانشجویی با دوستام گشتم ولی اینام تا یه زمانی خوبه بعدش دیگه ادم نیازهای دیگه داره 

2728
امیدوارم همینطوری نزول پیدا کنیم و از تنهایی دربیایم😅

امیدوارم

لحظه به لحظه زندگیم سایه یه نفر با منه،حتی پستی که میخونم یا کامنتی که میذارم❤فرشته نگهبان،رفیق،یار و حامی منه❤ما یه روح هستیم در دو بدن❤نکند اینهمه بد قلب مرا سست کند
2740
چقدر با حرفات ترسیدم من دقیقا حال گذشته ات رو دارم و همش حس میکنم با ازدواج شاید دیگ تنها نمیشم اما ...

اي كاش اون موقع انقد از خدا ازدواج نميخواستم انقد فكر نميكردم فقط ازدواج خوشبختم ميكنه،نتري عزيزم همه هم مث من نميشن،ولي فقط خواهشا بدون عجله با دقت ازدواج كن،فكر نكن ازدواج كني ديگه تمومه و خوشبخت ميشي،راه هاي ديگه رو هم مد نظر داشته باش،و از صميم قلبم از خدا ميخوام اگر جوونا ازدواج ميكنن واقعا خوشبخت بشن نه اينكه بدتر حس بد داشته باشن

2706