2737
2739
عنوان

اگه یروزی ازادباشه که شما با ی گلوله یه نفرو بکشید 😑

| مشاهده متن کامل بحث + 405 بازدید | 68 پست
اگ بی جهت نزاشت این وصلت جور بشه خدا جوابش میده نگران نباش.ب پسر خودش بیشتر صدمه زده

اره اصلا نفهمیدیم چی شد

تو لجظات نابتون برای من و زندگیم دعا کنید.منم هرروز ده تا صلوات ب نیت حل شدن مشکل اونای ک برام دعا کردن میفرستم💚
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

باعث و بانیش شرمنده باشه تو چرا😅

هِی خواهر🤐😔بابت 🤐شرمنده

عدّه ای هستن در وَهمِ خود،خداجو و خداپرستن،اما خلقی برای در امان ماندن از شرّشان به خدا پناه میبرن.خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملتی را تغییر نمیدهد مگر به خواست خودشان...
2742
اره اصلا نفهمیدیم چی شد

یه سوال در مورد امضاتون🤪🤣میگم با یه گوشی کاربری جدید میتونید بسازید؟ بعد از قطع کاربری میگما

عدّه ای هستن در وَهمِ خود،خداجو و خداپرستن،اما خلقی برای در امان ماندن از شرّشان به خدا پناه میبرن.خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملتی را تغییر نمیدهد مگر به خواست خودشان...
یه سوال در مورد امضاتون🤪🤣میگم با یه گوشی کاربری جدید میتونید بسازید؟ بعد از قطع کاربری میگما

ارع

صدتا هم میتونی بسازی فقط ییم کارت جدید باید باشه

با با ایمیل

تو لجظات نابتون برای من و زندگیم دعا کنید.منم هرروز ده تا صلوات ب نیت حل شدن مشکل اونای ک برام دعا کردن میفرستم💚

یابا ایمیل

یابا ایمیل

ممنون ایندفعه که ترکیدم امتحان میکنم،لعنتی زبونه دیگه نمیتونم بهش بگم به دروغ بچرخ و به به و چه چه کن تا بعضیا بدشون نیاد و گزارش نزنن برات🤪🤪🤪

2738
ممنون ایندفعه که ترکیدم امتحان میکنم،لعنتی زبونه دیگه نمیتونم بهش بگم به دروغ بچرخ و به به و چه چه ک ...

همینه

البته من دوتا کاربری دارم با اون خیلی حرف نمیزنم قدیمی تره