2737
2739

یه قرعه کشی همکارام دارن قسطاش 1 تومن ..12 تومن هست خود وامه و یکساله هست ...به نظرتون میبرزه بنویسم ؟یه وام هم به نامم دراومده 10 تومن با قسط 400 و خورده ای ..کدومو بگیرم؟میخوام طلا بخرم باهاش 

با اجازه 

دوستان لطفا گزارش بزنید 😘

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5295839/خانما-یه-لحظه-بیاین-کمک

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن به روزهای خوب🌱✨                                         نشوددام و قفس،مانع پرواز کسی🕊 03.5.15

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

معلوم وام چون وام و زود میگیری اما قرعه کشی شاید نفر آخر باشی اونم با این ارزش پول

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 
2738

وام بانکی که حتما بازد سود بدی اما وامهای خونگی سودی نمیدی....در واقع ماهی یکمیلیون پس انداز میکنی

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

وام بهتره خوب الان پول دیتت میریه 

الان تو تورم هستیم متاسفانه اگه دوستل پیش بود باز یه چیزی ولی الان روزبه روز با افزایش قیمت روبه رو عستیم من بودم همون وام رو الان میگرفتم ماهی ۴۰۰ میدادم 

اون۶۰۰ تومن باقیمونده هم برای خودت پس انداز کن هر سه ماه یه تکه طلای کوچک بگیر

وام بهره داره می‌تونم بگم نود و نه صدشون بیشتر از اون چیزی که می‌گن می‌گیرن 

چون نحوه به دست آوردن بهره رو تازه یاد گرفتم 

چون وام رو الان می‌تونی استفاده کنی و با همین قیمت‌های الآن طلا بخری از این نظر بهتره اما قرعه‌کشی خونگی طول می‌کشه و ممکنه طلا اون موقع خیلی گرون شده باشه

2706