2737
2734
عنوان

از کدوم خواننده بدت میاد✌🏿😂

| مشاهده متن کامل بحث + 604 بازدید | 40 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تتلو صداش ب این قشنگی تازه بعضی از اهنگاش ک فحش نداره واقعا قشنگه مثل نوازش ریمیکس بزار تو حال خودم ...

خوشم اومد 👍🏻

بعدشم عزیزم هر بخشی مه میده شما یه آهنگ حرمسرا رو گوش کن ببین کجاش دروغ می گه؟؟ کجاش غلطه؟ کجاش داره اشتباه میگه همه ی آهنگ هاش خود واقعیته ولی فش ون میده بد شده

😁😂😂😂😂😂😂😂

مارکت موسیقی ایران شده پاتوق یه مشت بی هنر که آهنگاشون هیچ شباهتی به موسیقی ایرانی نداره و حتی کیفیت موسیقی غربی رو هم نداره

🤵 کاربر آقا 💔 ندونستم ای بی خبر ز دلم که بی اعتباره وفای تو هم 💔
2738
خوشم اومد 👍🏻 بعدشم عزیزم هر بخشی مه میده شما یه آهنگ حرمسرا رو گوش کن ببین کجاش دروغ می گه؟؟ کجاش ...

اره پیش یکی دیگه چون نمیشه گوش داد من داداشم طرفدار سرسختشه فقطم ۱۵سالشه واسه این بدم میاد فحش میده چون اون گوش میده واسش خوب نیس اما زورم نمیشه کرد

اگه تتلو بده آهنگ یه سرم ب ما بزنشو گوش بده

گوشش دادم 

مادرم فوت کرد میشه براش  فاتحه یا صلوات بفرستین🤍 لباس ها جنسیت ندارن انقد همچیو مردونه زنونه نکنین/ارایش و دامن مختص زنا نیست/ استایل اسپورتو موی کوتاه مختص به مردا نیست / یه مرد میتونه به رنگ صورتی علاقه داشته باشه و یه زن میتونه به تعمیر وسایل علاقه داشته باشه. لطفا عقایدتونو درست کنید یا حداقل به دیگران توهین نکنید.
2706