2733
2739
عنوان

جرات یا حقیقت بیاین بازی کنیم😁🍭

| مشاهده متن کامل بحث + 4431 بازدید | 816 پست
بله بین خواهرم و شوهرش سره مادرشوهرش از مادر دامادمون دفاع کردم اینقدا من خوبم😊 

🤣🤣🤣بیچاره خواهرت

اما بین هر کی دعوا انداختی بین زن و شوهر دیگه ننداز ، گناه زیادی داره

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  
راستی تاپیکت رو پاک کن برات گزارش میزنن میترکی 

چطور پاک کنم الان

خدااایاشکرت هوامو داری.......خدایاشکرت تا قبل از 1فروردین 1402 خبرهای خیلی خیلی خوبی بهم میرسه...😍و به ارزوم رسیدم خدایاشکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها حقیقت بپرسین ازم

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨
راستی تاپیکت رو پاک کن برات گزارش میزنن میترکی 

چرا مگه تاپیکش چیه که گزارش بزنن؟؟

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨
2731
شما به چی فکر میکنیییی

منم به تو....................به اینکه کاش قرعه کشی ماشین سایپا  اسمم دربیاد................

خدااایاشکرت هوامو داری.......خدایاشکرت تا قبل از 1فروردین 1402 خبرهای خیلی خیلی خوبی بهم میرسه...😍و به ارزوم رسیدم خدایاشکرت
2740
یکی از پسرای سایتو تگ کن بگو ازت خوشم میاد😂

پسر نمیشناسم

همین پسر آنلاینه رو تگ میکنم

چقد ب خودش مغرور میشه همه تگش میکنن🤣🤣🤣

@alipop    ازت خوشم میاد🤣🤣🤣

جدی نگیریا

من از هیچ‌ پسری خوشم نمیاد خودم شوهر دارم😎

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  
علی رو تگ کرده ببینن گزارش میزنن

نه بابا  دیشبم چند تا از بچه ها تو تاپیکشون پسرو تگ کردن اولش ولی نترکیدن

2706