2737
2734

نه

از غیرت نیست

خودشون رو این نواحی هستن معمولا

و خانمشون رو محدود می کنن

نظرات من صرفا برای صاحب تاپیک میباشد،ریپلای انسانهای بدون مغز یا متعصب  رامشاهده نکرده و پاسخ نمیدهم😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه خودتون عقل و شعور ندارين كه براي لباس پوشيدنتون تصميم بگيرين و لازمه كه يكي گير بده بله غيرته د ...

گفتم خودم اینطوری فکر نمیکنم 

ولی متاسفانه بیشتر خانوما اینطوری فکر میکنن که نشونه غیرته هر چی هم براشون توضیح بدم باز سر حرفشونن

من به هر چی بخوام میرسم💚
2728

من خوشم نمیاد کسی بهم بگه چی بپوشم چون خودم هرچی بپوشم در حد شان و شخصیت خودمه و این گیر دادنا رو توهین ب شعور خودم میدونم

خداروشکر همسرمم با من موافقه و غیرت از نظرش یعنی این ک کاری کنه آب تو دل زن و بچش تکون نخوره 

گفتم خودم اینطوری فکر نمیکنم  ولی متاسفانه بیشتر خانوما اینطوری فکر میکنن که نشونه غیرته هر چی ...

با شما نبودم عزيزم كلي گفتم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2738

نمیدونم من خودم مواظبم چجوری لباس بپوشم و بدم میاد هی یکی نوک بزنه بهم .شاید ادم یکی دو بار خوشش بیاد ولی تکرارش منزجر کننده س 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
خخخخ من ی خواستگارداشتم به جلوباز 😂گیرمیداد و موزیادبیرون بودن

دوست پسر مجردي منم گير ميداد

عوضي ديوونه بود منم ديوونه كرده بود خداروشكر راحت شدم

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن

اره 

خب یقه که باز باشه ادمای غیرتی بدشون میاد

تیکر تولدمه                                                                                    لطفا پروفایلمو کپی نکنین و برندارین و بذارین ؛ مرسی               یه صلوات مهمونم میکنین برا سلامتیم؟ ممنونم                    ۹۹/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد و من توی سلامت کاملم🧡خدایا شکرت💫                                                                                            باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم و جواب برای امثال شما زیاده ولی ارزش جواب دادنم ندارین
2706