2737
2734
عنوان

طول سرویکس

| مشاهده متن کامل بحث + 189 بازدید | 26 پست
اها ولی گفت جفتت پایینه لکه بینی نداری گفتم نه گفت خیلی مواظب باش

تو خونه دراز میکشی پاهات و بالاتر از سطح بدنت قرار بده میاد بالا

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله  خدایا گفتی ناامید نشو منم روی حرفت حساب کردم                                                                
من ۱۲ هفتگی ۴۰ بود

چرا انقد یهویی کم شده 😳

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اولش طول سرویکس من خوب ونرمال بوذ ولی بعدش دوروز پشت سرهم برام مهمون بی دعوت یه بار 16 نفر یه بار21 نفر اومد منم هم کار زیادی کردم هم خیلی حرص خوردم بعد ازاینکه اونا رفتن احساس کردم بچه ام سر جاش نیست

رفتم سونوگفت 17 میل اومده پایین واینکه احتمال سقطش زیاده

گفتم الان چیکارکنم گفت نرو خونه برو بیمارستان سرکلاژ کن

ولی من گوش ندادم با اینکه هم تپش قلب داشتم هم وضعیت گوارشم بهم ریخته بود که همش به همین موضوع ربط داشت 

اولش طول سرویکس من خوب ونرمال بوذ ولی بعدش دوروز پشت سرهم برام مهمون بی دعوت یه بار 16 نفر یه بار21 ...

اووووف چقد استرس و بدبختی داره بارداری های الان قدیما یه جین بچه میاوردن اخ هم نمیگفتن 😓😓ینی من برسم شنبه یا تا اون موقع از غصه دق کنم

🕊
اولش طول سرویکس من خوب ونرمال بوذ ولی بعدش دوروز پشت سرهم برام مهمون بی دعوت یه بار 16 نفر یه بار21 ...

شنیده بودم دکتر روازاده توی تهران میتونه کاری کنه

هیچی دیگه متوسل به خدا شدیم زن وشوهر کلی گریه کردیم 

تو اون وضعیت نداری تا تهران تاکسی گرفتیم چندسال پیش 150 پول تاکسی دادیم فقط

رفتیم مطب روازاده اونجا یه خانومه بود گفت بخواب رو تخت با روغن مالی و یکم پاهاموبلند کرد و اینا بچه رو انداخت سر جاش 

منم در لحظه راحت شدم 

تبم قطع شد وضعیت گوارشم همون لحظه خوب شد

خداروشکر فقط هم 30 تومن گرفت جایی که دختر عموم 14ملیون واسه همین قضیه خرج کرد اما بازم بچش نموند

2738
نمیدونم والا 😓بعد هی دکتره میپرسید خونریزی نداشتی چند بار پرسید گفتم نه  نمیدونستم واسه این د ...

اخه معمولا انقد یهویی کم نمیشه،خیلی مواظبت کن بره بالا

بعدش اومدم خونه تعریف کردم همه پیرزنا گفتن ما اینکارو بلدیم گفتم پس چرا رو نمیکنید آخه

بعد از اون واسه هرکی این مشکل پیش بیاید مادر بزرگم یکم روغن زیتون میزنه زیر شکم بچه هی هولش میده بالا خانمه هم کلی دعاش میکنه و میره

البته کار هرکسی نیستا فوت های خودشو داره 

یه دفعه خودتون انجام ندیدن خدای نکرده چش وچال بچه رو داغون کنید 

اونا اول یه یخی چیزی میزارن رو شکم بچه سردش میشه تکون میخوره بعد یهو از پاش میگیرن پرتش میکنن بالا

همه خواهرشوهرام میگفتن عمرا توباید بری بدوزی دوهفته دیگه اون بازم میاد پایین ولی خداروشکر 42 هفته زایمان کردم الحمدالله طبیعی وخیلی راحت

همه اینارم مدیون خودام من ازش خوایتم بهم داد هیچ کسم نتونست پسر گلمو ازم بگیره