2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رفتم یه محصول ایرانی داد میلیا زدم بهترین دکتر شهرمون بود

ایرانیا همه همینن منم سینره زدم دور چشمم پرشد ازملیا الان الارو میزنم خیلی راضیم

قانون جذب رو نمیدونم!ولی هروقت دخترسه ساله آقام امام حسین (ع)رو‌ صدامیزنمو بجون باباش قسمش میدم محاله دست رد به سینم بزنه 
2731
2738
مثلا دور چشم باله آم خوبه ساخت آلمان ۲۵۰حدودا

سلام عزیزم ببخشید شما از کرمای باله آ استفاده کردین راضی بودین من امروز خریدم ولی فقط روش نوشته کرم شب آبرسان میخواستم ضدچروک باشه فروشنده گفت همونه خواستم ببینم درسته 

قانون جذب رو نمیدونم!ولی هروقت دخترسه ساله آقام امام حسین (ع)رو‌ صدامیزنمو بجون باباش قسمش میدم محاله دست رد به سینم بزنه 
عکسشو بزار  عزیزم من ضد چروکشو ندیدم جایی

هرکاری میکنم عکسش بیاد موفق نمیشم😔

عزیزم راستش ضد چروک بودنشو نمیدونم ولی تولید آلمانه روش نوشته برای پوستای نرمال و مختلط (ترکیبی) و م ...

مرسی عزیزدلم خیلییی لطف کردی❤