2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هر چی پارچه دم دستتون میاد رو پلاستیک بندازین وسطش و بدوزین🤣🤣🤣🤣

و بارها استفاده کنید

اینم راهکار مفید من واسه شما

خدا جونم شکرت هزاران بار شکرت که نگاه لطفت رو بهم انداختی🙏خدایا شکرت ک بچم صحیح و سالمه🙏❤خدایا شکرت که صدامو شنیدی۰❤بالاخره منم ۳۰تیرماه ۱۴۰۱ تستم مثبت شد و ۳ هفته بعدش صدای قلب خوشگلش رو شنیدم😍❤مامان فدات بشه ❤🤰🤱خدا جونم صدامو بشنو نوکرتم چیز زیادی نمیخام که فقط ۳_۴ تا بچه خوشگل و صحیح و سالم😍😘🤰🤱🌹🌹 توجه..توجه.. به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود😍❤🤰🤰خدایا من دلم بچه میخااااااا🤗🤱🤰 بچه هم دلش منو میخاد🤱🤰🤗 پس بیزحمت خداجون منو بچمو زودتر بهم برسون مرسی عشقم...من سال۱۴۰۰ مامان میشم😍😍😍 سال دیگه اسفند ماه بچم۳ ماهشه😍😍😍

من نواربهداشتی یه ماه پیش کاشتم الانم دراومده بزرگه.تو خونم جا نمیشه بردم تو راه پله.بدیش اینه نواربهداشتیا با پلاستیک در نمیان خاک میگیرن  

من خیلی وقته مردم.فقط زوری نفس میکشم
2738
سلام ونوس جان این جریان کاشتن خورشت چیه ؟

ديشب يكي تاپيك زده بود خبوبات گرونه خودتون تو گلدون بكارين و برداشت كنين بعد تو عنوان اشتباهي به جاي كاشت حبوبات زده بود كاشت خورشت ديگه يه بيست صفحه بچه ها داشتن شوخي ميكردن يكي ميگفت من ميخوام قورمه سبزي بكارم حالا از اونموقع هر چي ميخوان صرفه جويي كنند ميگن بكاريم مثلا تو تاپيك روغن ميگفتن بريم روغن بكاريم جنبه طنز داره عزيزم

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
ديشب يكي تاپيك زده بود خبوبات گرونه خودتون تو گلدون بكارين و برداشت كنين بعد تو عنوان اشتباهي به جاي ...

مرسی توضیح دادی 

ولی بدون اشتباه توی تاپیک هم عجب گلواژه ای بوده پیشنهادش 

😁