2752
2739
عنوان

سه روز دیگه تولد شوهرمه چکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 351 بازدید | 38 پست
هیچ کاری نکن ...شام بپز خوشگل کن تبریک بگو... به شکم و زیر شکم برس براش.از هر کادویی با ارزشتره

مادربزرگ کی بودی تو

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بهش بگو پول بده تا برات کادو بخرم😅

مشکل اینه خودش بی زبون پول نداره هیچی فعلا دستش تنگه😢😑

روزایی که الان توش دارم زندگی میکنم ، یه روزی آرزوم بودن...... یه روزی اسم کاربریم رو گذاشتم منتظر نینی تا یادم نره چقدر منتظرش هستم ....خدا لطف کرد و ۲۲شهریور ۱۴۰۰منو مادر کرد فرشته خوشگل من بدنیا اومد ...قبلا سه تا سقط داشتم و تنبلی تخمدان اگر سوالی در این مورد دارین خوشحال میشم کمکتون کنم دختر عزیزم برای تو می‌نویسم که بدونی چقدر خاطرت برای من عزیزه،که بدونی دنیا بدون تو چقدر کوچیک و بی فایدس...برای داشتن تو چه روزهایی که گریه کردم و تو غم نداشتن تو سوختم .ازخدا ممنونم که تو رو بهم داده جان مادر❤️ همیشه بخند و خوش باش عزیزکم دخترم و همسرم😍یه چیزی مثل خون تو رگهامین.....همونقدر حیاتی....همونقدر مهم❤️
مگه گوسفنده شكم و زير شكم😐😐😐

به نظرم اصطلاح گوسفند خیلی بی معنی بود ...

خب وقتی پول نداره میتونه کارهایی که از دستش برمیاد براش انجام بده ..براش شام بپزه و بهش انرژی بده وآدرنالین خونشو ببره بالا...خب اینم یه جور هدیه اس 

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

یه کیک درست کن یا اگر نشد غذایی که دوست داره ولباس شیک بپوش آهنگ عاشقانه بزار تی وی یه دفتر بگیر داخلش خاطرات خوش زندگیتون رو بزار کاراهی یوایشکی که توی زندگیت کردی و خنده دارم آخرشم بهش بگو دوست دارم 🤭🤭🤭

خدایا پناهم باش 😍مراقب پسرم باش😍وآروزهای همسرم رو برآورده کن😍

کیک یخجالی درس کن  تو نت بزن راحته، بعدشم تزئین کن و عاشقونه کن محیطو

🌱🌱 عاشق ایرانم 🖤 براستی ک دختر دار بشم اسمش رو میزارم ایران؛ محکم ، کوبنده ، شاه دلیران، سرزمین کهن 🌞🦁...دوباره می‌سازمت وطن 🌿  تتو آرتیست خفن آینده 😎♥️
2740
مادربزرگ کی بودی تو

😂😂😂خب چی بگم وقتی میگه پول نداره این دوتا هزینه ای نمیخواد از جیب بپردازه

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
یه ربان قرمز درو خودت بپیچ گره بزن کادو بده بهش🤩😍

😂😂😂😂😂😂

روزایی که الان توش دارم زندگی میکنم ، یه روزی آرزوم بودن...... یه روزی اسم کاربریم رو گذاشتم منتظر نینی تا یادم نره چقدر منتظرش هستم ....خدا لطف کرد و ۲۲شهریور ۱۴۰۰منو مادر کرد فرشته خوشگل من بدنیا اومد ...قبلا سه تا سقط داشتم و تنبلی تخمدان اگر سوالی در این مورد دارین خوشحال میشم کمکتون کنم دختر عزیزم برای تو می‌نویسم که بدونی چقدر خاطرت برای من عزیزه،که بدونی دنیا بدون تو چقدر کوچیک و بی فایدس...برای داشتن تو چه روزهایی که گریه کردم و تو غم نداشتن تو سوختم .ازخدا ممنونم که تو رو بهم داده جان مادر❤️ همیشه بخند و خوش باش عزیزکم دخترم و همسرم😍یه چیزی مثل خون تو رگهامین.....همونقدر حیاتی....همونقدر مهم❤️
ایده ی خوبی بود مرسی

من باشم ب خودش میگم پول بده ی کارایی دارم ب هرحال همسر ادم از روز تولدش باخبره

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  
براش یه چیزی کوچولو درس کن یا یه کیک کوچولو یا یه گل از پارک بکن خیلی کارا میشه کرد

گل از پارک😂😂😂😂😉

🇮🇷جانم فَدای ایران✌️🥇🏆🇮🇷 دَر این مَملکت چو غُرّش شیران گُذشت و رَفت این عو عو سَگان شما نیز بگذَرد