2733
2734
عنوان

با کسی که قصد مسخره

190 بازدید | 26 پست

و تحقیر داره یا همش قصد داره کل کل کنه و روکم کنی کنه (زور میگه کلا)بنطرتون کدوم برخورد بهتره

تعداد رای : 16
نظرسنجی
به شوخی جوابشو بدیم که دلگیری پیش نیاد اما منطورمونو بفهمه
7
43%
تیکه بندازیم که معذب بشه دست برداره و حرص بخوره دیکه مسخره نکنه مارو
9
56%

اول و آخر باید باهاش بحث کنیم تا دقیقا مقصودش رو ازین کار متوجه بشيم. وظیفه ای جز بحث کردن نداریم. 

از یک دی هیچ گونه تاپیکی نخواهم زد تا نی نی سایت اصلاح شود. این سایت هیچ احترامی برای کاربران قائل نیست و به درخواست آنها توجه نمی‌کند. #تحریم همگانی نی نی سایت ✌️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
باهاش تند برخورد کن قهر کن اصن محلشم نگیر😊

اخ انقد دلم میخواد حالشو اساسی بگیرم ولی گفتم اولش یه کم سر ب سرش بدارم بعد ...ی فرصت مناسب پیدا کنم سروتهش میکنم 😂🎈🎈🎈

در ضمن اونایی که اینجوری با تحقیرو مسخره کردن پیش میرن یه نوع سادیسم دارن که احتمالا بر میگرده به نوع تربیت تو کودکیشون تحدبدم زباد میکنه نه؟😊

بدترین حس دنیا اینه که بدونی تمام زورتو زدی ولی بازم به اندازه کافی خوب نبودی.🕶
اخ انقد دلم میخواد حالشو اساسی بگیرم ولی گفتم اولش یه کم سر ب سرش بدارم بعد ...ی فرصت مناسب پیدا کنم ...

باریکلا ولی حرفاشو زیاد جدی نگیر 😁 به چشم یه بیمار روانی نگاش کن😊

2740
در ضمن اونایی که اینجوری با تحقیرو مسخره کردن پیش میرن یه نوع سادیسم دارن که احتمالا بر میگرده به نو ...

خخ گاهی ..بیشتر توکار مسخره کردن و رو کم کنیه 😂😂😂

خخ گاهی ..بیشتر توکار مسخره کردن و رو کم کنیه 😂😂😂

بابای منم همینجوریه منم اصن به سیبیل شوهر عمم هم نیس🤣🤣

یعنی رک راست برم دلیلشو بپرسم 

بله. اما ممکنه فرد مقابل تون جنبه ی مباحثه و جدل نداشته باشه. در اون صورت فقط رهاش کنید.... تا در جهل خودش غوطه ور باشه... در بی فرهنگی خودش. با بی اعتنایی به کسانی که هتاکی میکنند قدرت مندی خودتون رو نشون میدید. و با هیاهو و دعوا، ضعف خودتون رو... انسان هرچه رشد میکنه، تمایلش به بحث و گفتگو بیشتر میشه و از گزافه گویی کمتر دلخور میشه. البته این مال وقتی هست که کاملا حق با شما باشه.... یعنی مطمئن باشید که خودتون راست و درست هستید. اگر غیر ازین بود که موظفید حتی روی بی ادبی فرد مقابل هم فکر کنید و به اصلاح خودتون بپردازید. اون وقت بی شک حق با شماست و اون کسی که به شما نیازمند میشه، اون دشمن بی ادبتون خواهد بود ☺️🌹

از یک دی هیچ گونه تاپیکی نخواهم زد تا نی نی سایت اصلاح شود. این سایت هیچ احترامی برای کاربران قائل نیست و به درخواست آنها توجه نمی‌کند. #تحریم همگانی نی نی سایت ✌️
2706