2737
2739
عنوان

آقایون سایت همتون بیاین یه سوال حیاتی و مهم

| مشاهده متن کامل بحث + 960 بازدید | 136 پست
سایت که عمومیه همه میتونن بیان چه اشکالی داره لولو خورخوره که نیستن فقط جنسیتشون فرق میکنه اما اونای ...

برای اینجور تاپیک ها فقط گزارش بزنید تعطیل بشن

🤵 کاربر آقا 💔 ندونستم ای بی خبر ز دلم که بی اعتباره وفای تو هم 💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو فقط اومدیبا لحجت مغز مارو در گیر کنی 

🥴🤪🔫

ازین کاربری{2}نفر استفاده میکنن🙏🙏🙏 هموقضاوت نکنیم....من ندادم به سکینه قسمت میترررررسم،،یکنفر دادقسم درحرمت غوغاشد😭🏴🖤شکسته بالو پرِ من ولییییی دلم تنگ است سفربه کربلارو خودت درستش کن موووولای خوبم🖤🏴😭
2728
بچه ها امروز تعطیل نبوده؟؟؟

نه

هرگز هرگز هرگز هیچ مردی هیچ زنی را و هیچ زنی هیچ مردی را ن عوض کرده ن درست کرده است این تحفه ایی ک شما میبینید ده بیست درصد خرابتر شده میتوانید او را بپذیرید مبارکتان باشد اگ ن بروید دنبال کارتان و رهایش کنید
اون غذای بد مزه چی بود اسمش؟؟

😂😃🤭عه اونم دیدی

ازین کاربری{2}نفر استفاده میکنن🙏🙏🙏 هموقضاوت نکنیم....من ندادم به سکینه قسمت میترررررسم،،یکنفر دادقسم درحرمت غوغاشد😭🏴🖤شکسته بالو پرِ من ولییییی دلم تنگ است سفربه کربلارو خودت درستش کن موووولای خوبم🖤🏴😭
2740
اینجور وقتا برای تاپیک گزارش بزنید چون فقط دنبال بحث هستن

اخه لامصب آدم تا میفهمه که خانم نیستن کلی تاپیکشون رفته جلو 

من یه سیب خنده رو و دست نیافتنی بودم بالاترین نقطه یه درخت🍎🍎🍎که منتظر شاهزاده سوار بر شاسی بلند ترجیحا سفید بودم که بیاد منو بچینه😍😍😍 اما شوهر بیشوررررم اومد با دمپایی زد من افتادم😑😑😑😑
😂😂😑

😃چوطوری اونم دیدی اسمش نژی ابه بین جفتمون بامانا

اخه لامصب آدم تا میفهمه که خانم نیستن کلی تاپیکشون رفته جلو 

منظورم این تاپیک بود که جز به تمسخر و توهین به چیزی ختم نمیشه

🤵 کاربر آقا 💔 ندونستم ای بی خبر ز دلم که بی اعتباره وفای تو هم 💔
منظورم این تاپیک بود که جز به تمسخر و توهین به چیزی ختم نمیشه

امضاتونو قبول دارم👍👍👍

من یه سیب خنده رو و دست نیافتنی بودم بالاترین نقطه یه درخت🍎🍎🍎که منتظر شاهزاده سوار بر شاسی بلند ترجیحا سفید بودم که بیاد منو بچینه😍😍😍 اما شوهر بیشوررررم اومد با دمپایی زد من افتادم😑😑😑😑
2706