2737
2734
نقطه ضعف شوهرم یکی گریه کردنم یکی اینکه جدابخوابم.هردفه که دعوامون میشه جدا میخوابم دیوانه میشه تا ص ...

شوهر من اوایل خیلی قاطی میکرد انقدر پیگیر میشد تا برم سر جام بخوابم😅

یه سری عین خیالشم نبود تا صبح تنها خوابیدم اونم تنها خوابید😐

این بشر نقطه ضعفی نداره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نقطه ضعفی نتونستم پیدا کنم،هنوز کامل نتونستم بشناسمش آنقدر که درونگرا ومرموز وتو داره ۹سال هم هست ا ...

دقیقأ مثل شوهر من😐

منم با عقد حساب کنی 7سال که باهمیم

نتونستم نقطه ضعفی ازش پیدا کنم

2728
چراعزیزم لابدهمه جوره قبولت داره ومیشناسه چه جوری هستی حساسیت نشون نمیده خیلی خوبه که.مثلا من خودم ش ...

چیش خوبه اصلأ رو چیزی حساس نیست که بتونم اذیتش کنم

ولی اون به رااااحتی میتونه اذیتم کنِ

میشه بگی دوست دارم بدونم چه جوری لجش رو دربیارم

شوهرمن باخیلی چیزالجش درمیاد مثلابخوام حرصشودربیارم سرمومیکنم توگوشی یاتلفنی حرف میزنم بلندبلندمیخندم.سرساعتی که مستندنشون میده فیلم میزارم بایه عالمه خوراکی میخندم ومیخورم.غذای که خوشش نمیادودرست میکنم باولع میخورم😂میرم حموم دوساعت بیرون نمیام گوشیمم میبرم اهنگ میزارم میخونم باهاس وقرمیدم باصدایییی بلند.یاچیزای که طرزاستفاده شوبلدنیست براش درست نمیکنم مثلاکانال های تلویزیون بپره درستش نمیکنم براش.خوراکی که دوست داره روقایم میکنم و....بسه؟😂😂😂

محمدشاهانم نفس مامان خیلی تنهام😭اندازه ی زمین واسمون هادلم برات تنگه پسرقشنگم چقدزودتنهام گذاشتی بعد۴سال اومدی فک کردم خوشبختیمون کامل شدباامدنت اماسهم من ازتوفقط۲ماه و۲۱روزبودمن اونقدرام که نشون میدم قوی نیستم برگردهمه کسم💔
2740
منم دوست دارم بدونم.. ولی اون ماشالله خیلی زرنگه نمیزاره بفهمم😅

شوهرم میتونست راحت بگه آخه تازگیا سعید رو دیدم

نه که بگه سمیرا رو دیدم

این حرفاش بدجوری میره رو مخم

یعنی کاری کرده که دوست ندارم با هیچکس در ارتباط باشم و رفت و آمد رو به حداقل ترین حد ممکن رسوندم

شب پیش دوستام بمونم،میگه پیش دوستات میری برو ولی شبو اونجا نمون،جاهای دیگه خونه اجیام اینابمونم کاری ...

باید اینو امتحان کنم

تو فکر این هستم که برم خونه دوستم بمونم😅

شوهرمن باخیلی چیزالجش درمیاد مثلابخوام حرصشودربیارم سرمومیکنم توگوشی یاتلفنی حرف میزنم بلندبلندمیخند ...

شوهر من خودش آدم فنیِ

نمیتونم با تی وی یا گوشی لجش رو دربیارم

خودش تو خونه یا خوابه یا تو گوشیِ یا تی وی

چه جوری میشه این آدم رو اذیت کرد😐

شوهر من خودش آدم فنیِ نمیتونم با تی وی یا گوشی لجش رو دربیارم خودش تو خونه یا خوابه یا تو گوشیِ یا ...

اینجوری که تومیگی کلا لجش درنمیاد شایدلج دونش خرابه باماهیتابه بزنه توسرش صددرصد درمیاد ولی برابعدش خودتواماده کن

محمدشاهانم نفس مامان خیلی تنهام😭اندازه ی زمین واسمون هادلم برات تنگه پسرقشنگم چقدزودتنهام گذاشتی بعد۴سال اومدی فک کردم خوشبختیمون کامل شدباامدنت اماسهم من ازتوفقط۲ماه و۲۱روزبودمن اونقدرام که نشون میدم قوی نیستم برگردهمه کسم💔
2706