2737
2734

دستگاه رشته بری خریدن با برادرشوهرم سنگین بود با وانت فرستادن خودشونم جدا جدا قراربود برن اونجا کمک ک برشون دارن منم گفتم این همه راهو براچی میری اونجا دامادا میان کمک میکنن دیگه تو بیا بریم دکتر گف ن سنگینه اونام بیان سنگینه باید منم باشم گفتم ولی داماد کوچیکه نمیاد گف میاد گفتم ن خواهرت میگه اون شکمش پارس 🥴🥴🥴خلاصه رفتن بچه جاریم اونجا بوده شوهرم گفتم پس کو حسینن( داماد کوچیک)خواهرشوهر مجردم گفتهه حسینننننن شکم ندارههه کککک مریضه شوهرمم سرش داد زده ک کمر منم درد میکنه دیگه😐😂 عصری اومد خونه گفتم کیا بودن گف همه گفتم حسینم گه اره😐😐😐😐😐😐بهم دروغ گف بروش بیارم؟؟؟

نه بابا ول کن

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
نه بابا حالا بوده باشه یا نباشه ولش کن بخاطر بود و نبود یکی دعوا نکنین 

خب میگم چرا نیومده ی کمک کنه درحالی قرار بوده بیاد قورمه سبزی ببره برا دخترش چون مریضه دخترش دو هفتس اینا شام ناهارشو درست میکنن چیمیشد ی کمکی میکرد

ولش کن بنده خدا رو انقدر غر میزنید زندگیتون نابود میشه ...زن و شوهرید اسیر هم نیستید که...

😂😂😂😂خودمم دلم براش میسوزه ولی خوب اموزشم یادش مونده دیگه ب روی مادرش اینا اورده ک داماد نیومده

2706