2733
2739
عنوان

تیپم خیلی بد و جیغ بوده؟؟؟؟؟؟+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 4953 بازدید | 266 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من برادرشوهرم که یه شتره اون به کنار شوهرمم اصلا اهل تعریف کردن و اینا نیست انگاری اسمون سوراخ شده ...

کسی که تو رو داره غم نداره..........................ولی انصافا شوهری که حرف نزنه وتعریف نکنه خوب که رو مخ نیست دیگه...........قدر این نعمت الهی رو بدون .........شکرنعمت نعمتت افزون کند کفر نعمت از کفت بیرون کند....................  

خدااایاشکرت هوامو داری.......خدایاشکرت تا قبل از 1فروردین 1402 خبرهای خیلی خیلی خوبی بهم میرسه...😍و به ارزوم رسیدم خدایاشکرت
2728
اصلا کلا با جاری جماعت نباید جور شد

اون که اره. اشتباه محضه.اخه اینا اینجوری ان الان نیومده تعریف میکنن که من ازون بدم بیاد مثلن.وقتی ام میاد جلو خودش منو کوچیک میکنن و ازش تعریف میکنن و فرق میذارن.مث روز برام روشنه

من برادرشوهرم که یه شتره اون به کنار شوهرمم اصلا اهل تعریف کردن و اینا نیست انگاری اسمون سوراخ شده ...

خوش بحالت 

به شوهرم انقدر رفتارای بد جاریمو بهش گفتم از چشش افتاد

2738
شما پیش نیومده به دوست صمیمی خودت بگی  این شال بهت نمیاد این مانتوت قشنگ نیست، خیلی جیغه؟ یا ...

اگر به خاطر خوشتیپ تر‌ شدن باشه میگم ولی  هیچ وقت به کسی نمیگم این جیغه بیامحدودتر باش