2737
2734
عنوان

از دیشب که این عکسو دیدم دلم آروم نداره حساس ها نیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 3040 بازدید | 104 پست
الان سه ماه گذشته روش نمیشه با کسی روبرو بشه داداش عاش گفتن حق نداره دیگه بیاد نمیخایم ببینیمش

اون خودش الان از همه بیشتر گناه داره

من شوهرم داشت الان یک ماهی هست از خونه بیرون نرفتیم با اینکه هیچیش نبود خداراشکر من و بچه ها هم نگرفتیم

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون خودش الان از همه بیشتر گناه داره من شوهرم داشت الان یک ماهی هست از خونه بیرون نرفتیم با اینکه ه ...

خب وقتی میدونسته حالش خیلی بده چرا بشینه کنار.خواهرش که بارداره الان این دوتا طفل معصوم باید بی مادری بکشن

2728
این طفلک شده پوست و استخووون همش چشم انتظار مادرشه دیروز هم پرسیده مامانم فردا میاد

وای اشکم درومد...الهی هیچ بچه بی مادر نشه

الحمد لله رب العالمین ...خدایا شکرت بخاطر همه ی نعمتهات که بهم لطف کردی امیدورام لیاقت داشته باشم ...شکر نعمت نعمتت افزون کند...کفر نعمت از کفت بیرون کند!
وای اشکم درومد...الهی هیچ بچه بی مادر نشه

اگه عکسشو میدیدی دلت اتیش میگرفت یجوری مظلوم نگاه میکنه😔😔😔 الان به داداشش دل بسته همش دوتاشون هم قیافشون کپی مادرشون هست 

اگه عکسشو میدیدی دلت اتیش میگرفت یجوری مظلوم نگاه میکنه😔😔😔 الان به داداشش دل بسته همش دوتاشون هم ...

من خودم بچمو میذارم پیش پرستار میرم سرکار...وقتی عکسشو میفرسته جیگرم اتیش میگیره تاظهر ک برم بیارمش....خدا خودش به بچه هارحم کنه ....وای بچه انتظار مادرشو بکشه خیلی سخته...الهی بمیرم

الحمد لله رب العالمین ...خدایا شکرت بخاطر همه ی نعمتهات که بهم لطف کردی امیدورام لیاقت داشته باشم ...شکر نعمت نعمتت افزون کند...کفر نعمت از کفت بیرون کند!
اگه عکسشو میدیدی دلت اتیش میگرفت یجوری مظلوم نگاه میکنه😔😔😔 الان به داداشش دل بسته همش دوتاشون هم ...

وای عکسش.ونو نذار اصلن..جز اعصاب خوردی چیزی نداره...سرم درد گرفت

2738
واقعا اونم کرونا داشت .

نه عزبزم علت فوت کرونا نبوده 

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
هر موقع دیدیشون بهشون محبت کن ما هم عروسمون دو روز از دست دادیم هنوز خاک نشده،،بچش ۴ روزشه کجا دید ...

ای وااااااااای قلبم کنده شد😭😭😭😭😭😭🖤

من همون مامای مهربونِ سابقم😊 همون کاربرِ قدیمی که از سال ۹۲ اینجا بود :)) وقتی گوشیمو عوض کردم تاااااازه یادم افتاد ای دادِ بیدا من از کاربریِ قبلیم هیچی رو سیو‌نکردم ؛ حتی ایمیلمم یادم‌نمیاد؛ ازون بدتر حتی خط ۶سال پیشمم دیگه دستم نیست!😑 اینجوری شد که من مجبور شدم دوباره نی نی سایت ثبت نام کنم...
ای وااااااااای قلبم کنده شد😭😭😭😭😭😭🖤

برای اینده بچش خیلی دعا کن

بچه ای که ۶ ماهه اومده دنیا،،یک کیلو وزنش فقط،،حتی هیچکس هنوز ندیدش

مادرش حتی صورت ماهش ندید و پرکشید

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2706