2737
2734
عنوان

دیشب خیلی بد بود خیلی

| مشاهده متن کامل بحث + 588 بازدید | 34 پست
نمیدونم  میترسم برم بیمارستان تست بدم

گلم تا حد امکان بیمارستان نرو. یه شایعاتی هم هست راجع به بیمارستان که البته معلوم نیست راست باشه . ولی استرس هم بی اندازه تاثیر داره تو ایجاد ترس و تنگی نفس. سعی کن آرامشت رو حفظ کنی. وقتی میترسی و استرس میگیری سیستم ایمنی بدنت هم ضعیف میشه. امیدوارم خیلی زود خوب بشی

من کاری به 9/9/99 ندارم ولی خود این تاریخ افتاده دنبالم! راستش موعد پری بعدیم هست درواقع اگه تو این تاریخ پری نشم و بی بی چکم + بشه منم به هدفم رسیدم.   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایشالله زودی خوب شی

ممنون

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
گلم تا حد امکان بیمارستان نرو. یه شایعاتی هم هست راجع به بیمارستان که البته معلوم نیست راست باشه . و ...

درسته متاسفانه مامانم کنار کسی بوده ک تستش مثبت شده

یعنی احتمال داره ک منم مبتلا شده باشم

ولی نمیدونم چرا فقط من علائم نشون دادم اخه هیچ کس تو خانوادمون حالش بد نیس...

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2731
درسته متاسفانه مامانم کنار کسی بوده ک تستش مثبت شده یعنی احتمال داره ک منم مبتلا شده باشم ولی نمید ...

ببین من خیلی ها رو دیدم که مبتلا شدن تو فامیل ولی تو خونه استراحت کردن و خوب شدن.از جمله خواهرشوهرم زمانی که باردار بود که البته الان خداروشکر زایمان کرده بچش یک ماه و خرده ایشه و خداروشکر سالم سالم. شوهرش هم گرفته بود.پسرخاله شوهرم و خانمش هم گرفته بودن. دخترخاله شوهرم و همسرش  هم مبتلا شدن حتی پدربزرگ شوهرم که نزدیک صد سالشه به خداوندی خدا گرفت و خوب شد. الحمدلله هیچ کدوم طوریشون نشد پس لطفا نترس و فقط به خودت برس. ویتامین دی و زینک و ویتامین سی خیلی تاثیر داره. البته شما معلوم نیست واقعا داشته باشی شاید سرماخوردگی باشه. 

من کاری به 9/9/99 ندارم ولی خود این تاریخ افتاده دنبالم! راستش موعد پری بعدیم هست درواقع اگه تو این تاریخ پری نشم و بی بی چکم + بشه منم به هدفم رسیدم.   
2740
ببین من خیلی ها رو دیدم که مبتلا شدن تو فامیل ولی تو خونه استراحت کردن و خوب شدن.از جمله خواهرشوهرم ...

درسته

ممنون باعث شدین استرسم کم بشه 💐

درسته ممنون باعث شدین استرسم کم بشه 💐

قربونت عزیزم