2737
2734
عنوان

بزرگای سایت بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 543 بازدید | 73 پست
فکر کنم شوگر مامی میخواد به منم درخواست دوستی داده    

زشته....

😑😑😑

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

[QUOTE=161773939]فکر کنم شوگر مامی میخواد به منم درخواست دوستی داده    [/QUO نه اشتباهی شد بجای فاطمه خانم مشهد بود که فک کردم اونی

بعدشم شاید ادم نیتش یه چیز باشه که اصلا تو فکر شما نمیگنجه الکی قضاوت نکن زشته

کاربری مرد📿لعنت برجنس دوپا بنازم وفای سگ را.                تو ارزو میکنی خلبان بشی !                                      من تلاش میکنم هواپیما بخرم.                                         فرقش زیاده
کارشون با بالای ۴۰سال راه میفته😅 شما که از نظر جوونی ۲۰سالته😁 هرچی بهتون گفت به منم بگید🤭🤫😅

باشه عزیزم بهت میگم

فعلا تازه بیدارشدم مخم هنگه 

برم نماز بخونم بیام یه گشتی بزنم

فعلا🤗

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

یعنی جالبه اکثرا دارن از کنجکاوی خودشون وتا فرداشبم بیدار نگهدارن،از فردا توی اطلاعات کاربری سن وبزنیم ۴۵ به ب بلا انقدر ازحس کنجکاوی عذاب نکشیم😂😂

تاتوانی رفع غم از چهره ی غمناک کن،درجهان گریاندن آسان است، اشکی پاک کن😍
چی زشته خجالت نمیکشه درخواست دوستی میده

رد کن

ولی اون کلمه درست نبود دوستم

ببخشید ولی🌹

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///
2740
چی زشته خجالت نمیکشه درخواست دوستی میده

تو کل سایت یبار غلطی کردم دستم خورد روش اونم مال اولین روزی بود که تو تاپیک مشهدیا  بودی اجی تو همین تاپیکم گفتم دستم خورد

کاربری مرد📿لعنت برجنس دوپا بنازم وفای سگ را.                تو ارزو میکنی خلبان بشی !                                      من تلاش میکنم هواپیما بخرم.                                         فرقش زیاده
یعنی جالبه اکثرا دارن از کنجکاوی خودشون وتا فرداشبم بیدار نگهدارن،از فردا توی اطلاعات کاربری سن وبزن ...

خخخخ ‌

بالای ۴۰ اومد دیگه کارتو بگو

گفتم

2706