2737
2734
عنوان

خاطرات شب عروسی

| مشاهده متن کامل بحث + 3257 بازدید | 183 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای من نگم برات 

شوهرم که فقط استرس داشت تصادف نشه چون زمستون بود

از شانس من هرچی تالار خوب‌داشت شهرمون در دیت تعمیر بودن یا رزرو بودن 

یه تالار داغون گرفتیم اهنگای مزخرف ومسخرره وای وای

ارایشمم که کلا بدلم نبود و بغض داشتم 

انگار دستو بالمو بسته بودن هنوز بعد سه سال میگم چرا نگفتم یه کاتولوگ نشونم بدین طبق اون ارایش مو‌وصورت بخوام

بعدشم که فیلم بردار همش تو دهنم بود فیلمم افتضاح نه رقص دونفره نه دود

دی جی هم که هرچی شوهرم کفت منه خر گفتم نه بابا خرج الکیه. 

خلاصه اصلا بدلم نبود ای کاش اصن مراسم نمیگرفتم 

به نام خداوند رنگین کمان💔 🙂🌷یه مامان گوگولی هستم🥰🦦درموردسزارین سوالی داشتی بپرس🤱راستی من باوجود میوم و تخمدان پلیکیست باردارشدم پس ناامید نباش🫂🧿
2731

البته من گناهی نداشتم سنم کم بود بعد نامزدی تاعروسیم فاصله ش کم بود تجربه نداشتم واسه حرف کسی هم تره خورد نمیکردم زور هم میگفتم

با من در نیفت من عفریته امممممممممممم😂😂😂😂😂
واه

عروسیش یه هفته قبل من بود 

ازم پرسید موهاتو رنگ میکنی واس عروسیت 

گفتم نه 

اونم رنگ نکرد موهای خودشو 

بعد من نظرم عوض شد رنگ کردم 

قصد و هدفی هم نداشتم 

و نمیدونسم بخاطر حرف من ممکنه رنگ نکنه 

اونم تا متو دید اخماش رفت تو هم 

تااخر مجلس هم فقط گند زد 

2740
ای من نگم برات  شوهرم که فقط استرس داشت تصادف نشه چون زمستون بود از شانس من هرچی تالار خوب‌دا ...

بعضی موقع ها پیش میاد به فال نیک بگیر عروسی من هم تصادف شد هم دعوا شد هم خودم یه عالمه سوتی دادم ولی خب این برام مهم بود اون شب باید من خوش باشم و بودم

با من در نیفت من عفریته امممممممممممم😂😂😂😂😂
بعضی موقع ها پیش میاد به فال نیک بگیر عروسی من هم تصادف شد هم دعوا شد هم خودم یه عالمه سوتی دادم ولی ...

اره خب عزیزم راس میگی 

باز خداروشکرمیکنم بخیر گذشت ولی خب اینهمه بدو بدو و هزینه اخرش عین عروسی دهه شصت بود وای خیلی بد بود همه میگفتن نه مراسم خوب بود ارایش خوب بود 

ولی خودم راضی نبودم ☹️

به نام خداوند رنگین کمان💔 🙂🌷یه مامان گوگولی هستم🥰🦦درموردسزارین سوالی داشتی بپرس🤱راستی من باوجود میوم و تخمدان پلیکیست باردارشدم پس ناامید نباش🫂🧿
2706