2737
2739
عنوان

پسرم ۳ سالشه ۵ ماهه اصلا پدرشو ندیده

| مشاهده متن کامل بحث + 567 بازدید | 22 پست
من بودم با موافقت پدرش اجازه نمی‌دادم بچه م ببینش.  حالا که پنج ماهه ندیده بذار به ندیدنش عادت ...

دقیقا موافقم با نظر شما. ولی چاره ای ندارم خیلی ناراحتم که بعد ۵ ماه یاد بچش افتاده ، به نظرم بچه بیشتر آسیب میبینه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممکنه پدرش رو تحویل بگیره ولی اگه قرار به انتخاب و موندن پیش یکیتون باشه قطعا انتخابش شما هستید

صد در صد پیش من میمونه، خودم حدسم اینه با پدرش تنها نده و منو با خودش ببره که فایده نداره، چون طبیعتا من نباید بینشون باشم

نه پیش خودمه، قراره پدرشو ببینه . شدیدا پسرم بمن وابسته اس، حتی پیش مامانم نمیمونه، واقعا نمیدونم چ ...

مطمین باش نمیره پیش پدرش.این چطوری پدری که پنج ماهه پدرشو ندیده

اما من بهت پیشنهاد میدم سعی نکن پسرت از پدرش جدا باشه خود پسرت ضربه مبینه

خدایا چرا هر چی صدات میکنم صدام بهت نمیرسه باهام قهری من که جز تو کسی رو ندارم اگه تو دستم رو نگیری توبهم توجه نکنی من به کجا پناه ببرم خدایا بیشتر از توانم امتحانم میکنی دیگه طاقتم تموم شده نمیکشم مگه نمیگن خدا یه دری رو ببنده در دیگه ای رو باز میکنه چرا همه درات به روم بسته است خدا جز تو پناهی ندارم پناهم باش دستم رو بگیر منو محکم تو بغلت بگیر خدایااااااااااااااآااااااااااااااااااااااااااااااا.😪😪😪😭😭😭😭😭😭😭 
2731
دقیقا موافقم با نظر شما. ولی چاره ای ندارم خیلی ناراحتم که بعد ۵ ماه یاد بچش افتاده ، به نظرم بچه بی ...

خب باهاش صحبت کن. بهش بگو اگه بچه رو واقعا دوست داری نذار اذیت بشه. بعد از پنج ماه اومدی ببینیش با این کار فقط اذیتش میکنی. 

با لجبازی نگو. محترمانه بهش بگو. بگو به خاطر بچه میگم. گناه داره زجر میکشه اما نمیتونه احساسشو بیان کنه که طفلی. کلی به روح و روانش فشار وارد میشه. 

مطمین باش نمیره پیش پدرش.این چطوری پدری که پنج ماهه پدرشو ندیده اما من بهت پیشنهاد میدم سعی نکن پسر ...

دقیقا فاقد مسیولیت، نه خودم به شخصه خیلی اعتقادی صرفا به پدر پوچ و خالی ندارم، پدر باید واسه بچش ی کاری بکنه. همه چی و کلا ول کرد و رفت. به نظرم بچه همچین پدری رو نبینه و نشناسه خیلی هم بد نیست

دقیقا فاقد مسیولیت، نه خودم به شخصه خیلی اعتقادی صرفا به پدر پوچ و خالی ندارم، پدر باید واسه بچش ی ک ...

واقعا تو پس وپیش زندگیتو بهتر می دونی تاما هر چی صلاح همونو بکن🤐

خدایا چرا هر چی صدات میکنم صدام بهت نمیرسه باهام قهری من که جز تو کسی رو ندارم اگه تو دستم رو نگیری توبهم توجه نکنی من به کجا پناه ببرم خدایا بیشتر از توانم امتحانم میکنی دیگه طاقتم تموم شده نمیکشم مگه نمیگن خدا یه دری رو ببنده در دیگه ای رو باز میکنه چرا همه درات به روم بسته است خدا جز تو پناهی ندارم پناهم باش دستم رو بگیر منو محکم تو بغلت بگیر خدایااااااااااااااآااااااااااااااااااااااااااااااا.😪😪😪😭😭😭😭😭😭😭 
2740