2737
2734
عنوان

تی کشیدن واسه نون حلال بده؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 865 بازدید | 65 پست

عزیز  دل وقتی کار مطب تموم میشه کسی که نیست که معذب بشی خدا قوت عزیز م

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

نه عزیزم چه اشکال داره 

تازه افتخار کن روی پای خودتی و نونت حلاله

دختر بور چشم  آبی......اینجارو جدی نگیر تصور کن ساعت میشینی درد دل میکنی و مشاوره میگیری بعد احتمال داره کاربری که مشاوره میده ۱۱،۱۲ ساله باشه 😐😒هرشخصیتی میتونه پشت گوشی باشه حتی داعشی ، وقتی کسی بهت مشاوره میده حواست باشه زود جو نگیری عمل کنی قبلش بشین خوب فکر کن بعضی اینجا انگار بنزیین تو دستشونه منتظرن شعله اتیش رو بیشتر کنن فقط تشویقت میکنن اره خوب کردی بجای اینکه آرومت کنن و بگن این مشکلات برا هرکسی وجود داره مهم اینه چطور باهاش برخورد کنی ، حواست باشه با مشاوره غلط قربانی عقده ها، مشکلات روحی ، کینه ها ، و بیماری ذهنی دیگران نشی ، دنیای مجازی نمیتونه جای خوبی برای مشاوره باشه به ریسکش نمیهرزه. به این موردم اشاره کنم اینجا هرکس با هر دین و مذهب یا آدم بی دین و خدا هم هست پس حواست باشه هرکس هر حرفی زد زود باور نکن و اعتقاد خودت رو زیر سوال نبر 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه چه اشکالی داره.من خودم رییس شرکت خودم هستم و شب ها قبل رفتن طی و جارو میکشم و میز و صندلی هارو مرتب میکنم.کارمندام فقط زیر میز خودشون جارو میزنن.خب حالا شخصیت من پایین اومده مگه.

2731
2740
نه شما داری از وجودت مایه میزاری که درست زندگی کنی افتخارم دارههه

مرسی عزیزم میدونی با این حرفت کلی دلگرمی دادی بهم؟؟ امیدوارم از خدا هرچی میخوای بده بهت .جمله ت خیلی انگیزه داد بهم ممنونم ازت

ن اصلااااااااا

شرافت مهمه 

ک شما داری چون میخوای نون زحمت خودتو بخوری و دستت تو جیب خودت باشه ...

والا خواهر شوهر من طلاق گرفته با یه بچه 

باباش دسش خالیه ..اصلا مراعاتشو نمیکنه . 

خواهراش میگن تو ک بلدی خیاطی کن .یا سر کار برو 

خودشو میزنه ب کولی بازی و مریضی. از 

داداشاش انتظار داره جورشونو بکشن ...والا ماها هم تو این گرونی تو خرج خودمون موندیم ...

پول هم میدیم 

اصلا قدرشو نمیدونه

همش بریز بپاش و خرجای الکی ...حاضره 

از همه حرف بشنوه .ولی خودشو زحمت نده و کار نکنه ...همه از دستش کلافه شدن 

2706