2733
2734
عنوان

مرگ در اثرِ ...باردارا نیان 😡😡😡✋

| مشاهده متن کامل بحث + 1783 بازدید | 88 پست

واقعا خنده داره تو سایت بارداری میگی باردارا نیان

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من که کتمان نمیکنم حرفاتو عزیزم  اما خب اون عوارضی که میگه استادت خیلی گفته، عوارضی که همه مید ...

یکیش برا بچه  اینه که. ریه هاشون ظعیف میشه

چون در پروسه ی زایمان طبیعی یه طرف تلاش خود بچه است که میخواد بیاد و با اینکار. ریه هاش قوی میشه

و خدایی که بشدت کافیست......
باردارم فقط مردم برا سطح شعورت

من بهت توهین کردم؟ یا تو ؟؟؟ گفتم باردارا نیان حالا توی فضول چی میگی؟؟؟ بی شعور هم خودتی که جایی که نباید سرک میکشی

نه تو آنی که همانی نه من آنم که تو دانی 🌬️🌊 با افتخار گیاه‌خوار هستم🍃💚صلح از بشقاب ما آغاز می‌شود🍃 
2731

اگر مخالفی به هیچ عنوان ریپلای نکنید 

این همه علم پیشرفت کرده چرا باید زن بدبخت این همه درد بکشه بعد از حساس ترین قسمت بدنش بچه خارج بشه و احتمال ۹۹ درصد برش هم بخوره 

تنها مزیتی که داره اینکه بعد زایمان دیگه درد نداری که اینم چرته مگه میشه واژنت برش بدن بعد راحت بتونی بشینی و ... 

این که میگن بعد از سزارین شیرت نمیاد و اینا بازم چرت محضه من سزارین شدم توی بیمارستان شیرم میریخت 

تنها مزیت زایمان طبیعی رایگان بودنشه 😒

سزارین هم عوارض داره ولی من حاضرم شکمم پاره بشه ولی حساس ترین عضو بدنم که باهاش عمل دفع و رابطه ج. ن .س.ی برقرار میکنم برش نخوره (حتی اگه دکتر برش نزنه بازم در زایمان اول هنگام خروج بچه خود به خود یکم پاره میشه )

تیکر 1000 روزگی شازده 👑
واقعا خنده داره تو سایت بارداری میگی باردارا نیان

عزیزم حتما که مباید قفلو زنجیر و پسورد زد به تاپیک ادمی که عقل داره نره جایی که بهش میگن نیاد

نه تو آنی که همانی نه من آنم که تو دانی 🌬️🌊 با افتخار گیاه‌خوار هستم🍃💚صلح از بشقاب ما آغاز می‌شود🍃 
دختر عمه من متخصصه زنانه همیشه میگه که اصلا خوب نیست و عوارضش که دیگه همه میدونن سر درس کنترل جمعیت ...

من سر سزارین مشکلی نداشتم ولی تا یک سال جای بخیه ها بیحس بود و واقعا نمیتونستم روش دست بکشم یه حالتی میشدم و دردشو هم که نگم من تو بارداری اصلا لک صورت نداشتم ولی بعد سز به مرور دچار لک شدم هر دکتری رفتم خوب نشد رفتم طب سنتی گفت به خاطر مواد بیهوشی و سز بدنت سودایی شده و واقعا درسته من از چند نفر شنیدم😕😕

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
2738
ن هیچکس توفامیلمون سره زایمان انقدی اذیت نشدن نهایتش این بوده ک ساعتای دردکشیدنشون زیادوکم بوده

خوب پس اصلا نگران نباش عزیزم مطمئن باش به سلامتی و خوبی زایمان میکنی

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صلی علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم
انگار شاهکار کردی تاپیک زدی خیلی پروری 

گزارش بزن بره

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
انگار شاهکار کردی تاپیک زدی خیلی پروری 

تو پررویی که سرتو انداختی پایین اومدی 😂😂😂 رووووتو برم تو مادر چه هیولایی میخوای بشی وقتی خودت اینی ‌

بفرما بیرون تا بیشتر از این رومون به جمال شعورت و عقلت باز نشده

زایمان طبیعی با اگاهی و کلاس و ورزش عالیه ولی اگر ذهنت اماده نباشه انگاری میبرنت سلاخ خونه 😂😂  ...

به خدا کلاس هم رفتم اموزش هم دیدم ولی توی عمل که قرار میگیری یه چیز دیگست

با نظر من مخالفی نظرتو واسه خودت نگه دار ریپلای نکن😊
من دو تا زاییدم هیچ چی هم نشد شما خودتون طبیعی دنیا اومدین الان میاین جبهه میگیرین 

یعنی درد نداشتی 😕والا خوب جون سختی من که مردمو زنده شدم

با نظر من مخالفی نظرتو واسه خودت نگه دار ریپلای نکن😊