2733
2739
عنوان

مطالبه مهریه

| مشاهده متن کامل بحث + 1252 بازدید | 40 پست

سلام خانم وکیل،ببخشید این نیم عشر که یک بیستم مبلغ کل مهریه ست رو الان برادربنده خودش داره میده،چرا؟

راهی هست کمتربشه؟توروخداکمک کنید بشدت وضعمون بده ما

واینکه اگه نتونه چندماه مهریه رو بده زندانی میشه؟مثلا هر۳ ماه یا ۲ماه روهم بیاد

گفت حاجی عاشق الله ک بشی دیگ هیچ گناهی بت حال نمیده..چ زیبا گفت..به قران خیلی سالِ دارم تاپیکای لطفا منو ب عنوان دوستی قدیمی بین خودتون قبول کنید😉😊
سلام خانم وکیل،ببخشید این نیم عشر که یک بیستم مبلغ کل مهریه ست رو الان برادربنده خودش داره میده،چرا؟ ...

نیم عشر به کسی که محکوم مالیِ تعلق میگیره و به حساب دولت واریز میشه . باید برید با دادورز اجرا احکام صحبت کنید که راه حلی غیر از آنچه در قانون هست بهتون بگه. اگه نتونه مهریه در اقساط پرداخت کنه میتونه تقاضا تعدیل بده و اعسار مجدد اعلام کنه

وکیل کانون وکلای دادگستری (حق الوکاله: مطابق بخش نامه رسمی قوه قضاییه و تعرفه قانونی)    دعاوی خانوادگی:طلاق،مهریه، حضانت،اثبات زوجیت، اثبات نسب، استرداد جهیزیه و... دعاوی کیفری:کلاهبرداری، خیانت در امانت، روابط نامشروع، ترک انفاق، افشای اسرار خصوصی و...دعاوی حقوقی:اختلافات ناشی از قرارداد، انحصار وراثت، دعاوی مربوط به چک، مطالبه وجه، الزام به انجام تعهد، اثبات مالکیت، استرداد وجه و... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نیم عشر به کسی که محکوم مالیِ تعلق میگیره و به حساب دولت واریز میشه . باید برید با دادورز اجرا احکام ...

ممنون..خداخیرتون بده

گفت حاجی عاشق الله ک بشی دیگ هیچ گناهی بت حال نمیده..چ زیبا گفت..به قران خیلی سالِ دارم تاپیکای لطفا منو ب عنوان دوستی قدیمی بین خودتون قبول کنید😉😊
2731

سلام وقت بخیر 

ببخشید من واس مهریه وکیل گرفتم ومیلم کفت واس اجرا گراشتن مهریه پروندم برده ثبت اسناد گفت تا ۶ماه طول میکشه اخضاریه برسه به دست شوهرم درسته؟و اینکه من عقد هستم و هنوز نرفتم خونه شوهرم به من نفقه تعلق میگیره؟

بلاخره باز میشه این در صبح میشه این شب😔
سلام خانم وکیل ببخشید من سوال داشتم؟

بله بفرمائید 

وکیل کانون وکلای دادگستری (حق الوکاله: مطابق بخش نامه رسمی قوه قضاییه و تعرفه قانونی)    دعاوی خانوادگی:طلاق،مهریه، حضانت،اثبات زوجیت، اثبات نسب، استرداد جهیزیه و... دعاوی کیفری:کلاهبرداری، خیانت در امانت، روابط نامشروع، ترک انفاق، افشای اسرار خصوصی و...دعاوی حقوقی:اختلافات ناشی از قرارداد، انحصار وراثت، دعاوی مربوط به چک، مطالبه وجه، الزام به انجام تعهد، اثبات مالکیت، استرداد وجه و... 
سلام وقت بخیر  ببخشید من واس مهریه وکیل گرفتم ومیلم کفت واس اجرا گراشتن مهریه پروندم برده ثبت ...

یک هفته طول میکشه نه ۶ماه.  دفتر خونه ازدواج اولین اخطار میده و در صورت عدم پرداخت از طریق اجرا ثبت استعلام برای توقیف اموال صورت میگیره.

چون وکیل دارید توی کار همکار دخالتی نمیکنم بقیه موارد از ایشون پیگیر باشید

2740
بله بفرمائید 

ببخشید ،یه سوال داشتم ،پدر من زن دوم گرفت چند وقت پیش ،به زور کتک و جنگ از مادرم امضای رضایت گرفت و زنه رو عقد کرد ،حالا پشیمان شده چون میگه اون زن خیلی خطرناکه ،در ضمن اون خانوم تا حالا ازدواج نکرده و هنوز دوشیزه هست ،یعنی فقط عقدش کرده ،ولی سنش بالاس، الان رفته وکیل گرفته و حقوق پدر من رو مسدود کرده ،من یه برادر ۱۵ ساله هم دارم ،الان پدر من باید چیکار کنه که جلو حقوقشو باز کنن،چون خرجی نداره و یه حقوق بگیر سادس

نفس زندگیم دخترم  😍😍😍❤❤❤❤🤩🤩🤩🤩😘😘😘😘😘😘
ببخشید ،یه سوال داشتم ،پدر من زن دوم گرفت چند وقت پیش ،به زور کتک و جنگ از مادرم امضای رضایت گرفت و ...

باید بره اجرا احکام دادگاه که دستور مسدود کردن حساب داده ببینه برای چه موضوعی مهریه یا؟؟؟ چه موضوع دیگه بوده. و دادخواست اعسار بده چون متاهل هستن به نسبت از حقوقشان کسر میشه.

باید بره اجرا احکام دادگاه که دستور مسدود کردن حساب داده ببینه برای چه موضوعی مهریه یا؟؟؟ چه موضوع د ...

فعلا دادگاه نرفتن ،فقط زنه رفته وکیل گرفته و روز پنجشنبه فهمیدیم جلو حقوقش بستس، فکر نمی کرد کار اون بوده گفت شاید وامی چیزی آوردم پرداخت نکردم ولی امروز فهمید کار اون زن بوده

الان  مادر و برادر منم از اون حقوق سهم دارن تکلیف اونا چی میشه ،نمیشه تا آخر که مسدود باشه ،بعدم اگه مهریه رو اجرادبزاره آیا کل حقوق بلوکه میشه؟؟

یک هفته طول میکشه نه ۶ماه.  دفتر خونه ازدواج اولین اخطار میده و در صورت عدم پرداخت از طریق اجرا ...

تعجب میکنم چرا گفتن ۶ماه.ممنون از لطف شما.

بلاخره باز میشه این در صبح میشه این شب😔
فعلا دادگاه نرفتن ،فقط زنه رفته وکیل گرفته و روز پنجشنبه فهمیدیم جلو حقوقش بستس، فکر نمی کرد کار اون ...

پس از طریق اجرا ثبت مسدود شده باید مراجعه کنن برای رفع مسدودی

الان  مادر و برادر منم از اون حقوق سهم دارن تکلیف اونا چی میشه ،نمیشه تا آخر که مسدود باشه ،بعد ...

خیر