2733
2739
چجوری یادش دادی؟نقاشی روتاحالایادش ندادم ولی حرف زدنوماشالله هرچی یادش بدم زودیادمیگیره کم کاری ازخو ...

حرف زدن الان فداشون بشم دیگه افتادن تو چرخه ش، کار خوبی میکنی، من از 21 ماهگی واسش دقتر نقاشی گرفتم گذاشتم هر چی میخاد بکشه بعد کم کم خودمم یه گوشه صفحه یا صفحه کناری یه طرح ساده ادم، گل، درخت، کوه، و... میکشم بعد کم کم دیدم ازم تقلید میکنه چون توی سن تقلیدن و این یه اموزش غیر مستقیمه، جالبه مواقعی که غیر قابل کنترل میشه به یه کلک و چرب زبونی و براش جالب جلوه دادن میرم دقترشو میارم با مداد رنگی هاش و میذارم جلوش شروع میکنه نقاشی و اروم میشه 

من سیب به سیب، انار به انار محکوم به خوشبختی بودم در عصرهای مختلفِ بسیار... 
فلش کارت روازکجابایدتهیه کرد؟

از کتاب فروشیا. فلش کارت آموزش الفباست من خریدم ۱۵تومن

دوتا کتاب تصویری ام خریوم واسش. صفحاتش مقواییه پاره نمیشه. یکیش اموزش لباس بود یکیش اموزش لوازم خونه

مثلا من روزنامه میخونم میاد پیشم میشینه میگه بخون. منم ازش میپرسم. این آقاهه چی زده به صورتش. این آقا رو چی نشسته. خیلی ام علاقه نشون میده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه کارخوبی.الان دقیقاچندسالشه،؟

دقیقا ۳ روز دگ میشه ۲ سال و ۶ماه

کلا بچه های تنها دیر به زبون میان.‌پسر من همین کتابارو ک زودتر واسش خریدم از فلش کارت کاملا یاد گرفته بود در حالیکه دختر عمش  ۱ماه از خودش بزرگتره اصلا بلد نبود. اون جمله بندیش ترکیب نداره. مثلا فعل و اول میگه بعد ضمیر

الان فلش کارتا کلمات پیچیده مثل فضانورد یا ساحل داره که با چن بار یاد دادن یاد گرفته

2731