2737
2734

بچه ها خداییش بیاید بافرهنگ باشیم چون خودمون راحتتریم..آخه چکارب اعتقادات همدیگه داریم؟؟؟ کوروش ک فقط داره میگه راستی ودرستی و..خداوپیامبراهم سرجای خودش..

خدایا شکرت..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عقده ای بیشعور تا حالا نه به کسی توهین کردم نه فحش دادم ولی توعه عوضی هر چی که الان گفتم حقته نفهم همین گوها رو میخورین مردمو از دین زده میکنین 

(اللهم صله علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم) 
بچه ها خداییش بیاید بافرهنگ باشیم چون خودمون راحتتریم..آخه چکارب اعتقادات همدیگه داریم؟؟؟ کوروش ک فق ...

نمیدونم این احمق فازش چیه منم با شما همنظرم اولبن باره میبینمش مثله قاشق نشسته حرف نامربوط میزنه 

2731
ما پیرو پیامبر مهربانی هستیم و یاد نگرفتیم به کسی توهین کنیم ولی توئه بی ادب برو با کوروشت خوش باش، ...

اخطار لغو کاربری

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
عقده ای بیشعور تا حالا نه به کسی توهین کردم نه فحش دادم ولی توعه عوضی هر چی که الان گفتم حقته نفهم ه ...

شماههم کوتاه بیابعضیاخیلی تعصبی هستن دیگه جواب نده خودت راحتتری

خدایا شکرت..
اخطار لغو کاربری

نی نی یاره عزیز چرا طرفه حقو نمی‌گیرید این خانوم شروع6 کننده توهین بود تاپیکه من چه ربطی به پستش داشت پستشم زود پاک کرده 

2740
نی نی یاره عزیز چرا طرفه حقو نمی‌گیرید این خانوم شروع6 کننده توهین بود تاپیکه من چه ربطی به پستش داش ...

ایشون شروع کرد اما شما علنا فحش دادید  در حالیکه میتونستید من صدا کنید

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید