2733
2734
ما نمیفهمیم چی میگین😭

عزیزم

چیز خاصی نمیگیم  دوستمون هوس شیرینی کرده گفتم برات درست کنم  ازش پرسیدم کجایی که برات بیارم ؟میگه خونمونم تو کجایی؟ گفتم بغل بخاری

میگه زن بزرگی شدی هنوز بغل بخاری؟

میگم به علی نوه دارم ولی هنوز ۷سالمه  

پرسید بچه کجایی؟ گفتم بزرگ شدم بهتره بگی ننه کجایی؟

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

22 اذر

همزاد پسرم پیدا شد

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔
2731
اخه اونجا نوشته بودی 21ادر

نه گلم

نوشته بودم روز بازگشایی مدارس😅

شاید به یه کاربر دیگه اشتباه گرفتی

من یه اخلاقی دارم، یا یه کاری رو شروع نمیکنم یا اگه شروع کنم تموم نمیکنم!!😶😊
2740
ویییییی همزادممممممممم    

ا توهم؟

من عاشق 7دی ام ب خدا ♥♥♥♥♥♥

سلام👋 این روزا حال روحی خوبی ندارم میشه یه صلوات برام بفرستین?🙏ضمنا هرکیو میبینم دعا میخواد یا صلوات همیشه فرستادم🌹دوستتون دارم❤
یه نوع شیرینی کرمانشاهیه بوش همش تو دماغمه خاک بر سر ولمم نمیکنه منم گرسنهههه

اها 👌

سلام👋 این روزا حال روحی خوبی ندارم میشه یه صلوات برام بفرستین?🙏ضمنا هرکیو میبینم دعا میخواد یا صلوات همیشه فرستادم🌹دوستتون دارم❤

۱۰ آبان

دیگر از رفتن به دکتر زنان متنفرم اصلا خاطرات خوبی ندارم هر چه خاطره است یاس و ناامیدی است دست خودم نیست هر بار که با تست منفی روبرو میشوم تمام آرزوهایم یکباره خاموش میشود،تا به کی اینهمه صبر؟؟ خسته ام از نگاه های پرسش گر دیگران 😔خدا کاری بکن🙏