2733
2739
عنوان

وضع مالیتون

| مشاهده متن کامل بحث + 771 بازدید | 77 پست
ببين نظرات در مورد اين دسته بندي ها فرق ميكنه بايد يه درامدي رو هم تو نظرسنجي ات منظور ميكردي  ...

دقیقا مثلا خیلی ها همینجا 4 تومن درامد با یه بچه رو خوب میدونن در حالیکه خدایی با این وضع 4 تومن در حر خریدهای اولیه هست اونم با حساب کتاب

یا یکی میگفت ما 4 تومن میگیریم 4 نفریم همیشه هم گوشت و مرغ و ماهی و تنقلات و صبحونه مقوی و همه چیزمون به راهه..بنظرم ممکن نیست اصلا ولی خب هر کس یه تصوری از رفاه داره تو ذهنش وقتی گوشت گوسفند من چند روز قبل خریدم کیلویی 150 تومن اونوقت با این درامد 4 تومن تو محال ممکنه همه گوشت و مرغ و ماهی و تنقلاتت فراهم باشه وقتی گردو با پوست کیلویی 120 تومنه پسته کیلویی 200 تومنه یا خیلی چیزهای بی کیفیت میخری یا در حد بسیار جزیی میخری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
متوسطه 

اها خوبه پس

اميد به اينده داشته باشه يعني؟

مث باد سرد پاييز غم لعنتي به من زد حتي باغبون نفهميد كه چه آفتي به من زد🥺 حكايت خود منه دقيقا🖤خدارو شكر كه پسر و عشقم و دارم كه با نگاه كردن بهشون بتونم همه چيز و تحمل كنم
2740
مرفه

جدا؟

البته تهران نه ها شهرستان

مث باد سرد پاييز غم لعنتي به من زد حتي باغبون نفهميد كه چه آفتي به من زد🥺 حكايت خود منه دقيقا🖤خدارو شكر كه پسر و عشقم و دارم كه با نگاه كردن بهشون بتونم همه چيز و تحمل كنم
ببين نظرات در مورد اين دسته بندي ها فرق ميكنه بايد يه درامدي رو هم تو نظرسنجي ات منظور ميكردي  ...

عزیزم نمی دونم چرا ولی ازشما انرژی مثبت میگیرم.شایدم چون متولد یک سالیم.

چرخ بر هم زنم ار جز به مرادم گردد،من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک💖
دیگه بهتر مخارج کمتر 

خب پس امدوار باشم

اون خانومه چه متوهم بوده😐

البته خدا رو شكر كه از زندگي و درامدش راضي بود اخرش هم گفت اخه تو شهرستان ما درامدها از اينم كمتره و من تو اطرافيانم دارم خوب زندگي ميكنم بيشتر متعجب بود از اينكه چرا همه با درامد سه چهار تومني مينالن از زندگي دقيقا هم منظورش همون خورد و خوراك بود چون ميتونستن شكمشونو سير كنند راضي بود تو شهرشون يه بيمارستان دولتي بيشتر نبود كه اونم رايگان بود خوب هزينه دكتر و دارو و اينا رو هم نداشتن

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2706