2737
2734
یه هفتس بیمارستانش عوض شده ولی خب ۶ماه قبلش چی؟ دختر خاله دیگم ۱ هفته دیگهدمرخصی میگیره اما ه‍۸ ماه ...

منم باردارم و پرستار.بیمارستان ما گفته پرستارا یا استعلاجی بیارن یا استحقاقی بگیرن.البته چند ماه پیش مرخصی کرونا هم میدادن.خلاصه هرکی به یه روشی دیکه نمیره سر کار.من خودم آی وی اف کردم.و دو ماهه که استعلاجیم.تلاش میکنم برا بقیه شم یه فکری بکنم.

خدایا شکرت  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خانوم محترم تر داره میگه از تویی ک تولد میری نمیگذرم ب اون چ ک این میره تولد اون چینیم ک میگی مردم م ...

بله.چون کسی که میره تولد میتونه ناقل بشه و به بقیه منتقل کنه.حتما قرار نیست من از ایشون بگیرم که بخوام بگذرم یا نگذرم.ذات کار ایشون غلطه و به ضرر جامعه.

خدایا شکرت  

عزرائیل و کرونا هم دعوتن 

😏😏😏

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
2740