2737
2734
چرا 

شوهرمودوس دارم بچمودوس دارم ولی اخلاق همسرم اصلا بمن نمیخوره اصلاسازش نداریم سنش بالاس همه چی رو میگه اخه بده من ۲۹سالمه اون ۳۷فقط بفکرایندشه خوبیای زیادی داره ولی بدیاشم بدطورنابودم میکنه 😐مجردبودم خیلی خوب نبود ولی بهتره الانم بود 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

22 ازدواج کردم

تصویری که از ازدواج تو ذهنم بود خیلیاش فکر میکردم تو واقعیت نشه و شد و خیلیاش فکر میکردم شدنیه و محال شد😕

در کل اکثرا میگن اون چیزی که دخترا از ازدواج تو ذهنشونه توهمی بیش نیست

اما من قبول ندارم ما فقط بعد ازدواج درگیر مشکلاتش میشیم و رویا هامونو فراموش میکنیم

واسه همینه که اغلب ناراضی هستیم

ازدواج یه مرحله از زندگیه و هر کس مورد خوب تو مسیرش قرار بگیره بهتره که ازدواج کنه

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
2731
۱۸ ن بابا فکر میکردم الان شدم پرنسس شوهرمم شاهزاده سوار بر اسب سفیده اما زرشک همش فانتزی بود ۱ ماه ب ...

وای چرا؟

حالا حمالی چرا؟

لبخند بزن اینم میگذره ❄
2740

۳۴ سالگی ازدواج کردم، شاید بهتر از تصورمه، با وجود مشکلاتی که تو هر زندگی هست

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
وای چرا؟ حالا حمالی چرا؟

اخلاقش افتضاحه اگه بر می گشتم عقب ازدواج نمی کردم باهاش اون موقع معیار من قیافه و هیکل و ماشین بود بچه بودم الان فهمیدم معیارم اشتباه بود اصل کاری ذاته    

لابدخیلی خوشکلی 🥰منوشوهرم دوتامون چهره هامون خوبه بچمون معمولی درومد😅😅😅😅

خداروشکر. اخه بعضی از بچه ها هستن گلچین بهترین های پدر و مادرن ولی دخترم من اینطور نیست. گلچین ایراد های ظاهری فامیل رو گرفته 😂😂البته زشت نیست. ولی زیبا هم نیست. در حدی که چندین نفر به رو آوردن و باورشون نمیشه بچه منه 😢

البته هوش و اخلاقش عالیه مثل پدرش

2706