2733
2739
عنوان

نمیتونم بعضیا رو ببخشم

| مشاهده متن کامل بحث + 390 بازدید | 44 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگو دایه دلسوز تر از مادر نشید هیشکی بیشتر از من اسیب ندیده هییچ حقی ندارید حالمو قضاوت کنید 

چیزی حالیشون نیست...تقریبا ١٠ ساعت قبل مرگش تو بیمارستان بودم و بدن بی جونشو دیدم و حالم بد شد ولی هیشکی درکم نکرد..اون لحظه از جلو چشام دور نمیشه اگه میرفتم داخل قبر که دیگه بدتر

فالوم کنین @sara_202176
2731
آره...رسممونه..کلا دنبال اینن حرف دربیارن

امروز موضوع بحث اینه فردا یکی دیگه براشونم مهم نیست تو چه وضعیتی هستی فقط باید بیکاریشونو پر کنن 

تمام کسانی که سرشون روی گردن خودشون هست رو دوست میدارم  
2738
چیزی حالیشون نیست...تقریبا ١٠ ساعت قبل مرگش تو بیمارستان بودم و بدن بی جونشو دیدم و حالم بد شد ولی ه ...

اهم میفهمم .تو مراسما اینجوری خوراکی خوب گیر یه عده نمیاد اینه که تصمیم میگیرن ببخشید از گ....اضافه تغذیه کنن .

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
ممنون خدا رفتگان شما رو هم بیامرزه..آره رسم مزخرفمونه

اصلا تا بحال نشنیده بودم

ببین در دروازه رو میشه بست ولی دهن مردم رو نه!

دو روز دیگه این مساله یادشون میره میرن سراغ سوژه بعدی

خودتو درگیر نکن

2706