2733
2739
عنوان

چرا تاپیکای مربوط به دوس پسر میترکه؟-_-

| مشاهده متن کامل بحث + 366 بازدید | 37 پست
بحث اول:من گفتم اگه چیزی رایج شد،باید با افتخار هم ازش صحبت بشه؟قطعا نه.وبراش مثال خیانت ودزدی رو زد ...

عزیزم درک نمیکنم این روابط حرام نیستن ولی سوره نسا نوشته بهتره(دقت کنید بهتر) که دخترا روابط پنهانی نداشته باشن

حالا من از شما میپرسم بجای سرکوب میل به ارتباط بهتر نبود از دوران بلوغ به دختر و پسرا کامل توضیح بدن تا کار به سر بریدن نرسه؟

یا چی میشد خانواده ها اجازه میدادن دخترا خودشون تو چهارچوب کسیو انتخاب کنن بدون ترس با پدراشون در میون میذاشتن؟

همه اینا بخاطر فقر فرهنگیه متاسفانه هنوزم که هنوزه خیلیا فکر میکنن اگه دخترشون کسیو دوست داشته باشه از راه به در شده

داداش قشنگم تو ۱۷ سالگی تصادف کرد و شب تولدش آسمونی شد و ما رو با کلی دلتنگی تنها گذاشت واسه شادی روحش صلوات میفرستی؟💜
عزیزم درک نمیکنم این روابط حرام نیستن ولی سوره نسا نوشته بهتره(دقت کنید بهتر) که دخترا روابط پنهانی ...

میشه آیه رو دقیق بگین.ممنون.درضمن علمایی هم که کارشون اینه رابطه غیر ضروری رو که پنهانی باشه رو درست نمیدونن وگناهه.اگه کسی میخواد خب خانوادهاشون رو در جریان بذارن.اینکه دیگه مشکل نیست ولی اینکه به بهانه های واهی بخوان رابطه نامشروع وروابط دیگه رو ترویج کنن مردوده وکلا ایراد داره.

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین علیه السلام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه آیه رو دقیق بگین.ممنون.درضمن علمایی هم که کارشون اینه رابطه غیر ضروری رو که پنهانی باشه رو درست ...

آیه ۲۵

بله من خودمم دیگه دلم نمیخواد با کسی دوست بشم چون ضربه بدی خوردم ولی حقیقا دوس ندارم با واسطه ازدواج کنم

داداش قشنگم تو ۱۷ سالگی تصادف کرد و شب تولدش آسمونی شد و ما رو با کلی دلتنگی تنها گذاشت واسه شادی روحش صلوات میفرستی؟💜
آیه ۲۵ بله من خودمم دیگه دلم نمیخواد با کسی دوست بشم چون ضربه بدی خوردم ولی حقیقا دوس ندارم با واسط ...

خب میتونین با رفت وآمد وتحقیقات وپرس وجو وجلسات آشنایی با خود طرف مورد نظر تحت نظارت خانواده ها به نتیجه برسین.من خودم بعد از همه این مراحل با همین شوهر فعلی هم جهت احتیاط بیشتر عقد موقت (مشروط به عدم رابطه) شدیم وبعد از شناخت تو این دوران عقد دائم کردیم خوبیش هم این بود که هم مشروط بود هم دیگه بعد از اتمام مدتش محرمیت تمومه واگه طرفین نخواستن دیگه دردسر دادگاه وطلاق واین چیزا رو نداره

2731
آیه ۲۵ بله من خودمم دیگه دلم نمیخواد با کسی دوست بشم چون ضربه بدی خوردم ولی حقیقا دوس ندارم با واسط ...

ببخشین تو آیه ۲۵ درمورد ازدواج هستش اونم با کنیز مومن واینجور چیزا.چیزی در این موردی که شما فرمایش کردین نیومده

ببخشین تو آیه ۲۵ درمورد ازدواج هستش اونم با کنیز مومن واینجور چیزا.چیزی در این موردی که شما فرمایش ک ...

حق با شماست الان دیدم ترجمه اصلیو

تو اینستا همچین چیزیو دیده بودم فکر کنم آیه و سوره رو اشتباه گفتم

حق با شماست الان دیدم ترجمه اصلیو تو اینستا همچین چیزیو دیده بودم فکر کنم آیه و سوره رو اشتباه گفتم

خواهش میکنم.احسنت به شما🌷🌷🌷

خواهش میکنم.احسنت به شما🌷🌷🌷

😘💕❤

2740