2737
2734
عنوان

نظر میدیندلطفا

105 بازدید | 17 پست

سلام دخترم شش ماه قبل دنیا اومد داداشم ربع سکه اورد قیمتش یک و هفتصد بود. 

الان دخترش دنیا اومده. اون وضعش توپه ولی ما ضعیفیم.

همسرم میکه پونصد بدیم من گغتم خیلی کمه.

یک تومان خوبه یا همون پونصد؟؟

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین اگ 1 تومن ببری خیلی اوضاعت خراب می شو تو قرض میوفتی همون 500 ببر 

میتونی ی الیزابت بخری با این پول

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
2731
ببین اگ 1 تومن ببری خیلی اوضاعت خراب می شو تو قرض میوفتی همون 500 ببر  میتونی ی الیزابت بخری ب ...

ولی اگ 1 تومن ببری فشار زیادی بهت نمیاد 

1 تومن گ ببر 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
2740
یعنی همین پولدارا خسیس ترن بخدا 😷

اگ خسیس نبودن ک پولدار نمیشدن 🤪😐

اسی خدا ب داداشت بیشتر بده ، بنظرم تو دوتومن هم ببری اون به چشمش نمیاد چون پولداره 

هرچقدر وسعت میرسه ببر گلم 

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
بخدا آدم خجالت میکشه و تعجب می‌کنه اینا اینطور سر یک قرون دوزار حساب کتاب می کنن 😳 آقا کجا میخوای ب ...

همین گلم ببین اینایی ک اینطورین سر هزار تومن پولشون ی عالمه سختی کشیدن ولی اون پولدارایی ک میبینی خیلی لارجن یا پول باباشون 

یا ی شب اینجور شدن 

ولی کسی ک زحمت کشدی ب اینجا رسید و قبلش تو نداری ب سر میبرد حتی 1 ریال ب 1 ریال پولش مهم