2733
2734
عنوان

یه تاپیک زدم کلی فحش خوردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1757 بازدید | 152 پست
به هر حال اون پدر هم برای دفاع از وطن رفته بود... رفته بود تا خانواده اش و همه ی مردم در آسایش باشن ...

یکی ک پدرش زمان جنگ نبوده چی اونم بره بمیره شما خیالت راحت میشه؟؟؟ عجب بابا عججججب بخدا

سهمیه منظورتون سهمیه چه کسانیه؟ یعنی کسی که پدرش شهید شده و ۱۰ سال پدر بالای سرش نبوده، با کلیی مشک ...

ما یه فامیل داریم جانبازه و سایه اش بالا سر بچه هاشه و خودشم مشکل خاصی نداره فقط از ناحیه چشم آسیب دیده ولی همه بچه هاش کنکور قبول شدن چون سهمیه داشتن

اینا که دیگه پدر بالا سرشون بوده

حالا جانبازن درست و لی به نظرم بنیاد جانبازان باید فقط هزینه های بیماری و ایناشون بده 

اومدنت یه معجزه اس خوش اومدی به زندگیم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سهمیه منظورتون سهمیه چه کسانیه؟ یعنی کسی که پدرش شهید شده و ۱۰ سال پدر بالای سرش نبوده، با کلیی مشک ...

واقعا نمیفهمم حالا نمیشه دولت این کمبود رو جای دیگه جبران کنه و کنکور بر حسب تلاشمون باشه ب نظر من ک اینا حق الناسه و حروم کسی باشه ک استفاده میکنه

2728

یکی دیگه شهید شده بخاطر ارمانش و هدفش یکی دیگه سهمیه میگیره حق دیگران ضایع میشه

قَالَ إِنَّمَا أَشْكُو بَثِّی وَحُزْنِی إِلَى اللَّهِ وَأَعْلَمُ مِنَ اللَّهِ مَا لَا تَعْلَمُونَگفت: «من غم و اندوهم را تنها به خدا می‌گویم و از خدا چیزهایی می‌دانم که شما نمی‌دانید!سوره یوسف آیه ۸۶

خب میتونن امکانات دیگه ای دراختیارش بزارن پول .خونه ن کنکور ک ی بچه داره ی سال جون میکنه اخرش یکی دیگه جاشو میگیره اخرش میشه ی دکتر بی سواد ک جون مریض هارو ب خطر میندازه 

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 😍حسبنا الله و نعم الوکیل💗
به هر حال اون پدر هم برای دفاع از وطن رفته بود... رفته بود تا خانواده اش و همه ی مردم در آسایش باشن ...

من ی سوال کنم 

دوست من موقع کنکور همیشه فیلم کره ای نگاه میکرد و همیشه عشق و حال 

من سال کنکور در روز فقط ۱۶ ساعت میخوندم ، رتبه هر دومون شد سه هزار اون با سهمیه شد ۱۵۰ الان داره تو دانشگاه تهران درس می خونه به نظرت حق الناس نیست ؟؟؟؟؟

کم حرفم ، این کم حرفیمم هروز بیشتر میشه......
عزیرم اخه اون پونزده درصد که اضلا چیزی نمیشه ظاهرا رتبه رو خیلی میاره پایین مثلا 5درصد سهمیه رتبه8 ...

پارسال دوست برادر من دوهزارش شد هفتصد برو تو قلمچی زنجان بزن اسمشم فربد تقی زادس

2738
منم به سهمیه ها معترضم ینی الان منم میخورن؟؟

اینجا همه همو میخورن.

ولی بالاخره میاد یه روزی که سهمیه ای در کار نباشه.یه نسلی هم بالاخره میاد که فرزند شهید نباشه.

ولی سهمیه فقط سهمیه شهدا نیست.یکی از معلمامون میگفت سهمیه هیئت علمی هم داریم.😒یعنی فکر کن بابات عضو ه‍یئت علمی باشه به خاطر همین رتبه ات بیاد بالا.

باشه به شهدا مدیونیم.به هیئت علمی که مدیون نیستیم

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
نه خیلیا هستن پدراسون سالمن و سهمیه دارن  مثلا یکی از آشناهای ما موی دستش سوخته بودی سرهمون 15 ...

تازه ی رفیقی داشتم سربازی باباش افتاده بود تو دوران جنگ، سهمیه داشت اونم سر شش ماه

خود اون شهید راضی نیست با خوردن حق من و امثال من توسط فرزندش چیزی از اجرش کم بشه 

بخدا پدر منم جبه رفته مامانمو با پنج تا بچه گذاشته رفته حالا الحمدلله سالمه ما چیکار کنیم؟

مشکل اینا نیست... اونوقت هم باز یه عده میگفتن چرا خونه و ماشین میدین.

یعنی الان نمیدن ؟😅😅😅

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 😍حسبنا الله و نعم الوکیل💗