2733
2739
عنوان

یه خانوم یا دختر ایرانی که نقش مثبتی ایفا کرده معرفی کنید.

| مشاهده متن کامل بحث + 404 بازدید | 66 پست
مهدیه الهی قمشه ای 

مرسی عزیزم،پس اسمشون مهدیه هست،الهه قمشه ای چیزی پیدا نکرد

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مهدیه الهی قمشه ای 

اسمش مهدیه هستش پس،چون گفتین الهه قمشه ای،گوگل چیزی پیدا نکرد

الان اورد اطلاعات مهدیه الهی قمشه ای

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
2731
😂😂😂😂 این مرده

خواهر دكتر قمشه ايه از خود دكتر قمشه اي بيشتر بلده

نی نی عزیزم... روزای خوبی با هم داریم...... دلم قرصه به "فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین" سپردمش به خودت
اسمش مهدیه هستش پس،چون گفتین الهه قمشه ای،گوگل چیزی پیدا نکرد الان اورد اطلاعات مهدیه الهی قمشه ای

الهی میخاستم بنویسم  تورو خدا انقد نخاین به بقیه بگین بی سوادن 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
2738

بزرگتر از مریم میرزاخانی دیگ

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

در زمینه علوم

(به ترتیب الفبا)

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه
الهی میخاستم بنویسم  تورو خدا انقد نخاین به بقیه بگین بی سوادن

خدا از من نگذره اگه بخوام بگم کسی بی سواده،اتفاقا شما اطلاعاتت از من بالا تره که این خانم و میشناسی و من تا حالا اسمشم نشنیدم

بعدم عزیزم شما اسم کوچیک طرف و ننوشتی،الهی هم الهه نوشتی،و در نهایت چیزی که گفتی الهه قمشه ای هست،حق بده که بقیه متوجه منظورت نشن،علم غیب که ندارن ملت که بدونن منظور شما مهدیه الهی قمشه ای هستش نه الهه قمشه ای...

در نهایت اگر باعث ناراحتیتون شدم من معذرت میخوام،منظوری نداشتم واقعا❤️🌺

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه
2706