2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا نمیره؟ زودتر بفهمین مشکل چیه که بهتره

من خودم تمام چک آپها رو دادم

هیچ مشکلی ندارم

آزمایش اسپرم همسرم هم خوب بود

ولی دکتر گفت شاید مشکل از ژنتیک اسپرم باشه

یه آزمایش ژنتیک اسپرم براش نوشته

اونم با این آزمایشا کلا مشکل داره

دیگه منم موندم وسط زمین و آسمون

دعا کن برام

2731
من خودم تمام چک آپها رو دادم هیچ مشکلی ندارم آزمایش اسپرم همسرم هم خوب بود ولی دکتر گفت شاید مشکل ...

عزیزم ان شاالله این ماه مادر بشی و نیازی به چیزی نباشه

نمی خوام بترسونمت ولی بهتره همسرت بره این آزمایشو بده که دلیلش مشخص شه چون بعضی ها ناباروری بی دلیل دارن یعنی زن و شوهر مشکلی ندارن ولی بچه دار نگیشن

بهتره زودتر متوجه شین تا پیگیری کنید اینا رو به همسرت بگو

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
عزیزم ان شاالله این ماه مادر بشی و نیازی به چیزی نباشه نمی خوام بترسونمت ولی بهتره همسرت بره این آز ...

آره اینا همه رو بهش گفتم

اتفاقا دکتر هم بهش گفته

دیگه توکل به خدا

فدات بشم من

ایشالله به زودی تاپیک بی بی مثبتت رو ببینم عزیزم

خیلی دعا میکنم برات

آره اینا همه رو بهش گفتم اتفاقا دکتر هم بهش گفته دیگه توکل به خدا فدات بشم من ایشالله به زودی تا ...

ممنونم گلم.ان شاالله توهم همین ماه خبر مامان شدنتو بدی

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

عزیز برای منم بخون جنسام فروش بره بدهیموبدم من یه حال مضطری دارم که خدامیدونه.خیلی هم دعامیخونم صلوات وذکرروزی وسوره اما نمیدونم چرا هیچ فروشی ندارم 

به خدا بگید بهم رحم کنه من تنهام بغلم کنه بهم امنیت بده من خیلی ازبی کسی ضربه خوردم😔😔
برای سلامتی  داداشتون  ایت الکرسی میخونم   انشالله  شفا بگیره  شماهم برای س ...

چشم عزیزم براتون ایه الکرسی میخونم و صلوات میفرستم 

انشالله سالم و سلامت باشید

الهم صلی علی محمد وال محمد

🌺🌿 ممنون میشم اگه واسه حاجت دلم صلوات بفرستی🥰🌹🥰الهم صلی علی محمد وال محمد🌹
2706