2733
2739
عنوان

عمل بینی

| مشاهده متن کامل بحث + 232 بازدید | 28 پست
خودش گف هرکاری بخوای برات انجام میدم ولی هزینه کلینیک سه چهار تومنه میگیره.تو این وضعیت اقتصادی ام د ...

آره واقعا وضع بدیه

ولی چاره چیه

منظورت از هزینه کلینیک همون هزینه مصرفیه

یه صلوات نذر همه آرزوهایی که منتظر برآورده شدنن 🌱🥀🌷🌹🌱 مذهبی نیستم اما معتقدم خدا تو وجود هممون نشسته و ما بهش میگیم وجدان......دینم انسانیت......همه ما فرزندان حواییم.....دل هم و نشکنیم..... یه عضو کوچیک از حامیان معصومترین مخلوقات خدا🐾🐶🐷🐰🐹😻🐾 
منم مبخواستم پيش مقدم فرد عمل كنم ويزيتم شدم اسكل شدم ب چرت و پرتاي گروه هاي عمل بيني گوش كردم. اون ...

خیلی بینی و‌کوچیک‌و شیک درمیاره.زیاد می‌گرفت وگرنه من پیش مقدم فرد عمل میکردم.دیگه نشد رفتم پیش خواهرزادش.میگفتن داییش سر میزنه به عملاش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره واقعا وضع بدیه ولی چاره چیه منظورت از هزینه کلینیک همون هزینه مصرفیه

هزینه دارو و اتاق عمل اینا میشه.مامانمم میگه نه من میدم نه اجازه میدم خودت بدی چون گفتم عمل نکن.خیلی ناراحتم هررزو غصه میخورم😔

خیلی بینی و‌کوچیک‌و شیک درمیاره.زیاد می‌گرفت وگرنه من پیش مقدم فرد عمل میکردم.دیگه نشد رفتم پیش خواه ...

اينا ب عملاي خودشونم ب زور سر ميزنن...

واسه ترميم هزينه بيمارستان فك نكنم بيشتر ٢ باشه. تماس بگير باشون

خدایا …در جست‌وجوی آنچه کهبرایم مُقدر نکرده‌ ايخسته‌ ام مکن ش  
2731

منم خيلي دوست دارم ترميم كنم اما خيلي ميترسم چون بينيم ايراد ظاهري نداره ولي از مدلش خوشم نمياد 😏 فك ميكردم اون بيني كوچيك خيلي شاخ ميشه و نقلي

خدایا …در جست‌وجوی آنچه کهبرایم مُقدر نکرده‌ ايخسته‌ ام مکن ش  
منم خيلي دوست دارم ترميم كنم اما خيلي ميترسم چون بينيم ايراد ظاهري نداره ولي از مدلش خوشم نمياد 😏 ف ...

دقیقا.منم فک میکردم خوب بشه.بهش گفتم قوس می‌خوام و نیمه فانتزی برداشته طبیعی عمل کرده بعد میگه به صورتت میاد

هزینه دارو و اتاق عمل اینا میشه.مامانمم میگه نه من میدم نه اجازه میدم خودت بدی چون گفتم عمل نکن.خیلی ...

ببین همسر من هم کلینیک دازه

این هزینه‌ای که بهت گفته خیلی فضاییه 

مصرفی دارو و نخ بخیه و... اگه بخوای حساب کنی نهایتا بشه ۵۰۰ تو بخوای برق مصرفی هم حساب کنی میشه فوقش ۲۰۰ دو تا سه ساعت هم بیهوشیت باشه و اتاق و بخوای حساب کنی نهایت ۳۰۰

بنظرم یه ریز حساب و فاکتور ازش بگیر

یه صلوات نذر همه آرزوهایی که منتظر برآورده شدنن 🌱🥀🌷🌹🌱 مذهبی نیستم اما معتقدم خدا تو وجود هممون نشسته و ما بهش میگیم وجدان......دینم انسانیت......همه ما فرزندان حواییم.....دل هم و نشکنیم..... یه عضو کوچیک از حامیان معصومترین مخلوقات خدا🐾🐶🐷🐰🐹😻🐾 
2740
هزینه دارو و اتاق عمل اینا میشه.مامانمم میگه نه من میدم نه اجازه میدم خودت بدی چون گفتم عمل نکن.خیلی ...

هزینه پرسنل هم مگه روزی چقدره 

روزی چنتا عمل میکنه بخوای حساب کنی واسه چند ساعت خیلی نمیشه نهایتا ۳۰۰

هزینه دارو هم یه کتامین و دیازپام و سرم و چند بسته نخ بخیه و یه تیغه

حتما بگو یه ریز هزینه بهت بده

هزینه پرسنل هم مگه روزی چقدره  روزی چنتا عمل میکنه بخوای حساب کنی واسه چند ساعت خیلی نمیشه نها ...

اصلا به من باشه بهش هزینه‌ای نمیدم.چون موقع عملم از همه هفت دیگه دماغای افتضاح و هفت و نیم میگرف بینی من فقط نوکش ایراد داشت هشت گرفت بعدم زد خراب کرد.نه پوست بینیم ضخیم بود نه غضروف مصنوعی میخواست نه بزرگ بود فقط نوکش افتاده بود جمع کرده زیادم گرفت.من بعد عمل فهمیدم

اصلا به من باشه بهش هزینه‌ای نمیدم.چون موقع عملم از همه هفت دیگه دماغای افتضاح و هفت و نیم میگرف بین ...

همین و بهش بگو 

اگه خارج از تعرفه گرفته باشه میتونی شکایت کنی

ولی ترجیحا بعد عمل اینا رو رو کن