2733
2739
آره درست میگی، خدایی کدوم‌مردی تو این دوره زمونه میدامیشه شرته زنش و بشوره؟ بایدم معیارش قد نبوده ب ...

😂والا فامیل دوستم شرط کرده بود تو قبالش که لباساشا شوهره بشوره بهم خورد نامزدیش 😨😨

❤❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه گلم تو بغلیا دیگه شانسیه 😉

تو بغلی منظورم اینه راحت تو بغل جا میشه 

خودمو دارم مقایسه میکنم اخه😂

🌹💐تیکر تولد گل دخترمه💐🌹خدایا به همه خونه بزرگو خوشگل بده به منم همینطور😏😥زندگی گردن با مادرشوهر خر است😣زندگی بدون دخترم قطعا خرتر است🤗زندگی بدون خوردن ته دیگ زعفرونی خرتراز خر است😉زندگی بدون مادر خراستو خراست و خر😄خدایا مادرو پدرمو درپناه خودت حفظ کن😍آمینحس ششم جواب نمیدم همه چیز دست خداست جای بنده های خدا،به خودش توکل کنین
جدی گفتم به خدا...وقتی باهم میرقصیم هم با اینکه من پاشنه دار پامه باز باید گردنمو بگیرم بالا..

عزیزم کارت از پاشنه دار گذشته ازون چوبا بگیر که تو سیرک روش می ایستن

میشه برای جابجایی و تعویض منزلم صلوات مهمونم کنین؟
2731
خخخخخخ عزیزممممممممم😍😍😙😙😚😚بعد میزنن زیر خنده میگن دکی مامانشو اورده برامون 😂

😂😂😂😂😂😂😂

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
2738
واسه ی بار خیلی نیست حدود ۸ ساله دارن هر ماه میزنن

خواهر زاده ی منم میزنه امپولو تقریبا دوساله.تو هفت سالکی داشت سینه هاش رشد میکرد که دکتر داد.و زینک روی قد تاثیر داره شدیدا.روی قد.اشتها.مو .ناخن و سیستم ایمنی 

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
شوهر من شبیه میمونه و بسیار بی تربیت ناز پولشو داره ولی باهام مثل گداها رفتار میکنه همش در حال جمع ا ...

این چ الفاظی هست خدایی 😑

شوهر خودته درست،ولی آخه چ طرز بیان کردنه

حالا مثلا ماها ک شوهرامون از ما بلندترن چ گلی ب سرمون زدن 

همیشه مرغ همسایه غازه

بلند باشه میگیم غول چراغ جادو هست زورم بهش نمیرسه

متعادل و هم قد باشه ی ایراد میگیریم 

کوتاه هم باشه ی ایراد دیگه 

گل بی عیب خدا 

خودمون مگه حوری بهشتی هستیم ک توقع شاهزاده سوار بر اسب داشته باشیم آخه 

زندگی مشترک ینی پذیرش همین کاستی های هم دیگه 

ینی ن تو بدی اونو ببینی ن اون 

بجاش دو برابر ،خوبی هاشو ببینی 

مگه چقدر حق زندگی کردن داریم ک دیگه برا ی کف دست بلند بودن همسر ،بخواییم ناراحت باشیم ؟؟

2706