2737
2739

چرا انقد اعتماد بنفست پایینه ب اینا نیست رفیق ب شانس ب شعور طرف مقابل و اطرافیانه  ب خیلی چیزای دیگه س اگه اینطوری بود الان باید من ک لاغر و ظریف و قد ۱۶۰ و شوهرم چاق ک هیکلیه خوشبخت عالم میبودم 

چرا لیوه ای؟؟ 

مرفه بی دردم🥴

ازین کاربری{2}نفر استفاده میکنن🙏🙏🙏 هموقضاوت نکنیم....من ندادم به سکینه قسمت میترررررسم،،یکنفر دادقسم درحرمت غوغاشد😭🏴🖤شکسته بالو پرِ من ولییییی دلم تنگ است سفربه کربلارو خودت درستش کن موووولای خوبم🖤🏴😭

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم دقیقا همقد بودید ؟ همسرت لاغره؟

🖤صاحب اصلی این اکانت فوت شده است🖤اکانت خواهرم بوده با خط هممون اینجا کاربری درست کرده بود.خط دیگه ای نیست که من کاربری برای خودم درست کنم . الانم فوت شده منم گاهی وقتایی که مجبور باشم و سوال داشته باشم با این اکانت میام چون اینو با خط من درست کرده لطفا دیگه سوال نکنید ، ممنونم🙏🏻
عه من همیشه دوس داشتم از کسایی که اختلاف قدیه زیاد دارن یه سوالی بپرسم،ولی خو نمیشه،میترسم ناراحت شی ...

از من بپرس ناراحت نمیشم ☺️

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
2731
بله خدایی😐 ده سانت بلندتره  بیزون ک میریم مث دوتا نره غول همه بهمون نگا میکنن

دعوا موا بود روت حساب کنم؟😄😄 با خودم میبرمت😍😍😍😍😌😌😌

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
خب عوضش منم سی سانت با همسرم اختلاف قد دارم...همیشه مجبورم کفش پاشنه بلند بپوشم...گاهی آنقدر اذیت می ...

وای خدایا مردم نصف شبی از خنده بازم بگوووو

میشه برای جابجایی و تعویض منزلم صلوات مهمونم کنین؟
2738
بله خدایی😐 ده سانت بلندتره  بیزون ک میریم مث دوتا نره غول همه بهمون نگا میکنن

دختر ۱۸۵ ندیدمتو عمرم

بلندترین دوستم ۱۷۳ بود ک واقعا بلند بودتومدرسه

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
خوب چ خسی داری؟منم خواستگار اینطوری دارم   کم کاستی نداری

حس خاصی ندارم😆ولی دوس داشتم یکم بلندتر بود...البته صورتو هیکلش خوبه ،ولی من هیییییچوقت چیزی به روش نیوردم که کاش یکم بلندتر بودی

صدرصد ظاهر هم یه بعدی از ازدواج هست که باید درنطر گرفته بشه ولی همه چیز نیست بستگی به اون مرد داره ا ...

من آقایی رو میشناسم ۱۶۰ هست  متاهل هم هست زنش از خودش بلندتره  انقدر اینا خوشبختن خدایی هراز گاهی غبطه میخورم بهشون

مرده همه چی تموم

ی بار زنش برام تعریف میکرد که حتی پیش اومده شوهرم لباس زیرم هم شسته و خشک کرده داده پوشیدم     😐

گفتم خدا شانس بده والا

ولی خیلی اقاست  ... زنه اصلا قد شوهرش براش مهم نیست

موندم والا چی بگم

2706