2737
2734
عنوان

بنظرتون حقدارم

| مشاهده متن کامل بحث + 274 بازدید | 34 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شرمنده ولی واقعا چقد بیفکرن و بی درک ک تو این اوضاع عروسی میگیرن.من مامان خودم از کادر درمانه کرونا گرفته و تازه خوب شده اونم با اون اوضاع آسمش.بعدش هرروز خبر یکی از همکاراش میاد ک فوت شده.توروخدا ب فکر خودتون نیستین ب فکر خانواده‌هایی باشین ک داغدار میشن

با افتخار یه دورگه کورد و ترک😌ی چیزی ک همیشه بهش افتخار میکنم اینه ک تا حالا هیچ موجود مذکری رو تو زندگیم راه ندادم😉ب نظرم قشنگ تر از این نیست ک اولین عشق ی دختر باشی😌تاپیکای ترسناک منو تگ کنید🙏
2728

بچه رو نبر به خدا خطرناکه 

خودتون هم نرید 

یه بار پیش میاد این بیماری شوخی بردار نیست 

خدای نکرده دو روز بعد یه کوچولو علایم داشته باشی همین خواهرشوهرت نمیگه دستت درد نکنه اومدی میگه به من چه اجبارتون که نکرده بودم

چی بگم درکت میکنم شرایط سختیه از یه طرف ممکنه دلخوری پیش بیاد از یه طرف جون خودتونه 

ببین خودت دیگه کدوم واجب تره

مگه تالارها باز شدن؟

با شلوارک میری تو آسانسور عکس میگیری لوکیشن میزنی دبی؟  پشت سرتو نگا کن نوشته استیل البرز ..  در آسانسور بزنه به کمرت ملعووون⁦O_o⁩                                                                                                                 من جواب « چه خبر » اولی رو بزور میدم بعد تو  میگی « دیگه چه خبر » ؟؟؟!!    
فکر کن بچه رو نبردید اگر شما خدایی نکرده کرونا بگیرید بعدش با بچتون در تماسید اونم میگیره

تنهاحرف منطقیش همینه.میگه اگه مابگیریم اونم میگیره خب

وزن فعلی۷۰.هدف اول ۶۲.هدف نهایی ۵۸.خدایاب امیدتو😍😍
2740

عجب ملت بی فکری داریم ما

دوست من با همین بی فکری رفت باغ،عروسی فامیلشون بود، فضای باز!

با دوتا ماسک و فاصله از بقیه و...کرونا گرفت و متاسفانه بعد از دوهفته بستری بودن فوت شد😔

برام هیچ حسی شبیه تو نیست❤
عجب ملت بی فکری داریم ما دوست من با همین بی فکری رفت باغ،عروسی فامیلشون بود، فضای باز! با دوتا ماس ...

وای توروخدا.من خودم خیلی ناراحتم ب دلم نیس اطن عروسی

وزن فعلی۷۰.هدف اول ۶۲.هدف نهایی ۵۸.خدایاب امیدتو😍😍

فرقی نمیکنه که چه برید عروسی چه نرید به هر حال تو یه خونه زندگی میکنید و به هم نزدیکید ممکنه بعد از عروسی همدیگرو ببینید و شما از اونا کرونا بگیرین درستش این بود که عروسی نگیرن تو این موقعیت واقعا امیدی به تموم شدن کرونا ندارم از کل دنیام پاک بشه از ایران پاک نمیشه با این اوضاع مردم

2706