2733
2734

سلام خانوما خواهش ميكنم هر كي در مورد نحوه مصرف دوفاستون اطلاع داره راهنماييم كنه من پريودام تقريباً مرتبه اين ماه لتروزول و سينال اف و آمپول اوويترال براي آزاد سازي تخمك استفاده كردم و دكتر برام از روز ١٥سيكل دوفاستون تجويز كرده روزي ٣تا نزديك ٥٠تا قرصه از دكتر پرسيدم همرو بايد بخورم گفت آره بايد بخوري ، پريود شدي كه هيچي اگه حامله بودي بايد بازم ادامه بدي اما تو سايت خوندم همه فقط ١٠روز استفاده كردن بعد قطع كردن الان من روز ٢٨سيكلم هست بايد پريود ميشدم نميدونم حاالا الان قطع كنم قرصمو يا نه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من شبی دوتا میخورم

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤خدایا این لحظه های ناب رو نصیب همه اونایی که منتظرن بکن دامنشون رو سبز کن🤲☺️
تا ده روز معمولا ادامه میدن بعد که قطع کنی پریود میشی

ميدونم اما دكترم به من اينجوري گفته  يعني فقط تنها روش استفادش همين ١٠روزه؟ يا بعضي ها هم بيشتر استفاده ميكنن؟

همون ده شب؟

اره

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤خدایا این لحظه های ناب رو نصیب همه اونایی که منتظرن بکن دامنشون رو سبز کن🤲☺️
[QUOTE=161596998]چون واسه بارداریت داده طبق گفته دکتر پیش برو اگ قطع کنی پریود میشی عزیزم[/QUOTخب اگ ...

خب میری ازمایش بتا میدی دیگ اگ باردار بودی ب دکتر بگو بعد خودش بهت میگ قطع کنی یا نه

دوفاستون کمک میکنه نی نی جاشو محکم کنه منمحدود ۲ماه بعد از اینکه فهمیدم باردارم خوردم

خب حالا الان من ١٤روزه دارم ميخورم شبي ٣تا هنوزم تموم نشده قرصام يعني بايد بازم ادامه بدم؟

ميدونم اما دكترم به من اينجوري گفته  يعني فقط تنها روش استفادش همين ١٠روزه؟ يا بعضي ها هم بيشتر ...

اونایی ک ۱۰ روز میخورن فقط برای تنظیم شدن پریودیه

ولی اگ دکتر تعداد بیشتر بده و میگه قطع نکن واسه بارداریه

خب حالا الان من ١٤روزه دارم ميخورم شبي ٣تا هنوزم تموم نشده قرصام يعني بايد بازم ادامه بدم؟

اره دیگ اگ دکتر گفته ادامه بده و تاریخ پریودی قبلیت برو ازمایش بتا بده ببین باردار شدی یا نه بعد ب دکترت بگو

2706