2733
2734

وای تنم لرزید وقتی یکی گفت سوره حمد مرده رو زنده میکنه

آخه من به حمد خیلی اعتقاد دارم

واسه شفای خاله شما هم خوندم استارتر البته انشالله هرچی خدا بخواد همون بشه. به هرحال مرگ هم جزئی از زندگی هست و ایشون الان دارن عذاب میکشن با این بیماری.

از خدا میخوام به دل همتون آرامش بده❤

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
این دکتر کجاست ؟ بابا منم مریضه دکترا جوابش کردن 

والا راستش دقیقشو نمیدونم بعد از کرج به سمت قزوین اونطرفا

اسمش قبلی روستاش قارپوزآباد هست. نظرآباد روستای صالحیه دکتر تکدهقان 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدايا قراره معجزه كني كه اين همه ادم خوب سر راهمون قرار دادي؟😔

خوشگلم من حمد خوندم و باز هم دعا میکنم .

و توصیه میکنم ناامید نشید...

اما خب با یک روانشناس کودک هم صحبت کنید و بچه ها رو کمی آماده کنید.

حرف ناامیدی اصلا نیست... ولی نحوه برخورد با بچه ها در این شرایط خیلی مهمه...

نگران نباشید. اگر مصلحت خداوند بر بهشتی شدن مادر بچه ها باشه، خدا خودش اون بچه ها رو حفاظت میکنه.

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2728
فقط گريه ميكنه

پیامبر اسلام نه مادر داشتند

و نه پدر

و نه مال و اموال...

اما الان پر تکرار ترین اسم جهااااان محمد است!

خدای اون بچه ها هم بزرگه...

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
ما برا مادربزرگم همه اینکارارو کردیم از دنیا رفت سه ماهه... سرطان گرفت ...لوزالمعده ...از اول تا آخ ...

وای خدای من مادر منم با همین سرطان ۱۴ روزه از بینمون رفته😔😔از روزی که فهمیدیم تا روزی که فوت شدن فقط ۱۲ روز فاصله بود میشه درخواست رو قبول کنی چند تا سوال دارم؟

میشه واسه مامانم فاتحه یا صلوات بفرستین مامانم میشه منم ببری  پیش خودت بعد تو دنیا زیبا شدنی نیست 
عزیزم این ختم خیلی مجربه همراه صلوات من از این تجربه دیدم داداشم مجرد سکته مغزی کرد دکترا گفتن برین ...

عزیزم مامان منم حدود ۵ ماهه سکته مغزی کرده روزای سختیه انشالله خدا همه بیمارارو شفا بده💔😪

چشمت ب امضام افتاد برا شفای مامانم صلوات میفرسی💔🙏
2738
اون خيلي دوس داره زنده بمونه خيلي😔

الهیییی☹

پس انشالله زنده بمونه. حتی اگر وزنش یک کیلو هم شده باشه واسه خدا هیچ کاری غیر ممکن نیست😊

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
وای خدای من مادر منم با همین سرطان ۱۴ روزه از بینمشون رفته😔😔از روزی که فهمیدیم تا روزی که فوت شدن ...

مادرتون چه علامتی داشتند؟

الهی بمیرم واسه دل اون دوتا طفل معصوم  

وای خدا قلبم درد گرفت،این دنیا جای خیلی خیلی بی ارزشیه  

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
2706