2737
2734
دخترش ناخن مامانشو ميبوسه ٤ سالشع

پس خدا کجاست😭😭😭😭😭گناهه اون طفل معصوم چیه

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
پس خدا کجاست😭😭😭😭😭گناهه اون طفل معصوم چیه

من مطمئنم خدا دعاهاي شمارو ميبينه ديروز تاپيك گذاشتم خيليا دعا كردن باورت ميشه معجزه شد تونس يه قاشق غذا بخوره؟ كسي كه ٢ هفتس لب به چيزي نزده

يه بار مرد ياسين خوندن روش برگشت

استارتر قلبمو به درد اوردی  با تاپیکت الهی خدا  خالتو شفا بده  بهش تربت  امام حسین بدید بخوره با  اب قاطی کنید روزی یه قاشق بدید بخوره 

«فَاللَّهُ خَيْرٌ حافِظاً وَ هُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ»
2740
من مطمئنم خدا دعاهاي شمارو ميبينه ديروز تاپيك گذاشتم خيليا دعا كردن باورت ميشه معجزه شد تونس يه قاشق ...

اگه قابل باشم ازته دلم دعاش کردم

خیلی ناراحت شدم 

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

اگر 70 تا حمد رو با اعتقاد کامل روی مرده بخونی و بلند شد تشست تعجب نکن.سوره حمد خیلی معجزه داره.اگه اعتقاد داری بالا سرش به نیت شفاش بخون

دنیا هنوزم قشنگیاشو داره...😊